Víkend kulturně a akivně? Jsou tu Krušné hory free

5. srpen 2015 | 22:18
Alchymista Kelley ve vězení na Hněvíně. Foto: archiv Město mostAlchymista Kelley ve vězení na Hněvíně. Foto: archiv Město most

Krušné hory - V Krušných horách lze o víkendu 7. – 9. srpna 2015 távit léto při příjemných aktivitách, a navíc zcela zdarma. A to v rámci akce Krušné hory free, kterou připravila Destinační agentura Krušné hory.

Pro turisty připraven bohatý program a kdo přijde včas, nemusí nic platit. Kdo ještě během prázdnin nenavštívil Krušné hory a podhůří, má druhý srpnový víkend ideální příležitost.

Ke kampani Krušné hory free se připojilo i město Most, v sobotu a v neděli 8. a 9. srpna tak lze zdarma navštívit Dílnu magistra Kelleyho na hradě Hněvíně.

Kdo se do projektu Krušné hory free zapojil

SportCentrum KLÍNOVEC, Krušnohorské muzeum na Lesná, Horský hotel Lesná, SportAreál Klíny, Zámek Valdštejnů Litvínov, Infocentrum Moldava, Uhelné safari, Oblastní muzeum Most, Podkrušnohorské technické muzeum, Offroadsafari, Oblastní muzeum Chomutov, Krušnohorská důlní, o.p.s., Prohlídková štola Lehnschafter, Dílna magistra Edwarda Kelleyho

ČTĚTE:  Diskusní salon: Cestovní ruch a turismus na Litoměřicku a Podřipsku

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516