Víkend kulturně a akivně? Jsou tu Krušné hory free

5. srpen 2015 | 22:18
Alchymista Kelley ve vězení na Hněvíně. Foto: archiv Město mostAlchymista Kelley ve vězení na Hněvíně. Foto: archiv Město most

Krušné hory - V Krušných horách lze o víkendu 7. – 9. srpna 2015 távit léto při příjemných aktivitách, a navíc zcela zdarma. A to v rámci akce Krušné hory free, kterou připravila Destinační agentura Krušné hory.

Pro turisty připraven bohatý program a kdo přijde včas, nemusí nic platit. Kdo ještě během prázdnin nenavštívil Krušné hory a podhůří, má druhý srpnový víkend ideální příležitost.

Ke kampani Krušné hory free se připojilo i město Most, v sobotu a v neděli 8. a 9. srpna tak lze zdarma navštívit Dílnu magistra Kelleyho na hradě Hněvíně.

Kdo se do projektu Krušné hory free zapojil

SportCentrum KLÍNOVEC, Krušnohorské muzeum na Lesná, Horský hotel Lesná, SportAreál Klíny, Zámek Valdštejnů Litvínov, Infocentrum Moldava, Uhelné safari, Oblastní muzeum Most, Podkrušnohorské technické muzeum, Offroadsafari, Oblastní muzeum Chomutov, Krušnohorská důlní, o.p.s., Prohlídková štola Lehnschafter, Dílna magistra Edwarda Kelleyho

ČTĚTE:  Diskusní salon: Cestovní ruch a turismus na Litoměřicku a Podřipsku

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516