Zloději řádili v neobydlených bytech na litvínovském sídlišti Janov

23. červenec 2014 | 11:25
Litvínovské sídliště Janov Foto: archiv Události112.czLitvínovské sídliště Janov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov - Policisté v Hamru objasnili dva případy krádeží kovových předmětů z neobydlených bytů na sídlišti v Janově. Muž ve věku 22 let z Litvínova vnikl do neobývaného bytu, ze kterého odcizil vstupní dveře, dvě vodovodní baterie, vodoměry na studenou a teplou vodu.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že policie dveře zajistila a vrátila je zpět. Muž způsobil škodu ve výši 3 300 korun a od policie si převzal záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Druhý podezřelý, 32letý muž z Litvínova, se vloupal do prázdného domu v Janově a tam v jednom bytě demontoval čtyři kusy litinových radiátorů včetně měřidel tepla a litinové odpadní svody, které vyhodil pod okno domu a poté je odnášel do vedlejší ulice, kde byl přistižen hlídkou policie, doplnila Světláková.

Poškození vyčíslili škodu na částku 3 800 korun. Policie muži sdělila podezření ze spáchání přečinu krádeže.

I přes veškerou snahu litvínovské městské policie a radnice se nedaří zcela zamezit nájezdům místních pobudů, kteří si ke svému běsnění vybírají neobydlené byty na litvínovském sídlišti Janov, které je v republice známo také jako romské ghetto.

ČTĚTE: Litvínovští hasiči a policisté se zaměřují na kontroly domů na sídlišti Janov

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516