Ženy kradly, kam přišly! Mosteckým zlodějkám je 20 a 21 let

8. srpen 2014 | 13:49
Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policie v Mostě obvinila dvě ženy ve věku 21 a 20 let, z Mostecka. Podle policie měly koncem června v bytě, kde se souhlasem majitele několik dní přespávaly, odcizit sbírku starožitných mincí, bankovek, hodinky cibuláky a plynovou pistoli, vše v hodnotě 68 tisíc korun.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že mladé zlodějky kradly i v obci na Mostecku, když se ve sklepě obytného domu vloupaly do kóje, ze které odnesly autodráhu, vláčkovou dráhu, herní konzoli včetně her, videopřehrávač, vše za osm tisíc korun.

Majitel nalezl část lupu v klubovně téhož domu, kam si ho dvojice ukryla. Autodráhy objevil v zastavárně. Starší z dvojice měla v červenci okrást známou, u které byla na návštěvě. Když ta uspávala své dítě, tak návštěvnice stihla nepozorovaně ukrást z kabelky platební kartu a poté vybrala z bankomatu peníze. Pak drze vrátila kartu zpátky do peněženky.

Obě mladé ženy jsou stíhány na svobodě pro trestné činy krádeže vloupáním a porušování domovní svobody a mohou být odsouzeny až ke třem letům vězení, doplnila policejní mluvčí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516