Ženy kradly, kam přišly! Mosteckým zlodějkám je 20 a 21 let

8. srpen 2014 | 13:49
Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policie v Mostě obvinila dvě ženy ve věku 21 a 20 let, z Mostecka. Podle policie měly koncem června v bytě, kde se souhlasem majitele několik dní přespávaly, odcizit sbírku starožitných mincí, bankovek, hodinky cibuláky a plynovou pistoli, vše v hodnotě 68 tisíc korun.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že mladé zlodějky kradly i v obci na Mostecku, když se ve sklepě obytného domu vloupaly do kóje, ze které odnesly autodráhu, vláčkovou dráhu, herní konzoli včetně her, videopřehrávač, vše za osm tisíc korun.

Majitel nalezl část lupu v klubovně téhož domu, kam si ho dvojice ukryla. Autodráhy objevil v zastavárně. Starší z dvojice měla v červenci okrást známou, u které byla na návštěvě. Když ta uspávala své dítě, tak návštěvnice stihla nepozorovaně ukrást z kabelky platební kartu a poté vybrala z bankomatu peníze. Pak drze vrátila kartu zpátky do peněženky.

Obě mladé ženy jsou stíhány na svobodě pro trestné činy krádeže vloupáním a porušování domovní svobody a mohou být odsouzeny až ke třem letům vězení, doplnila policejní mluvčí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516