Ženy kradly, kam přišly! Mosteckým zlodějkám je 20 a 21 let

8. srpen 2014 | 13:49
Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policisté zadrželi dvě mostecké zlodějky Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policie v Mostě obvinila dvě ženy ve věku 21 a 20 let, z Mostecka. Podle policie měly koncem června v bytě, kde se souhlasem majitele několik dní přespávaly, odcizit sbírku starožitných mincí, bankovek, hodinky cibuláky a plynovou pistoli, vše v hodnotě 68 tisíc korun.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že mladé zlodějky kradly i v obci na Mostecku, když se ve sklepě obytného domu vloupaly do kóje, ze které odnesly autodráhu, vláčkovou dráhu, herní konzoli včetně her, videopřehrávač, vše za osm tisíc korun.

Majitel nalezl část lupu v klubovně téhož domu, kam si ho dvojice ukryla. Autodráhy objevil v zastavárně. Starší z dvojice měla v červenci okrást známou, u které byla na návštěvě. Když ta uspávala své dítě, tak návštěvnice stihla nepozorovaně ukrást z kabelky platební kartu a poté vybrala z bankomatu peníze. Pak drze vrátila kartu zpátky do peněženky.

Obě mladé ženy jsou stíhány na svobodě pro trestné činy krádeže vloupáním a porušování domovní svobody a mohou být odsouzeny až ke třem letům vězení, doplnila policejní mluvčí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516