Žena ukradla v Mostě auto, našla v něm platební karty a šla k bankomatu.

6. leden 2015 | 17:46
Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czPolicie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Most - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku 40letou ženu z Mostu.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena měla na sídlišti Výsluní v Mostě odcizit ve večerních hodinách zaparkovaný automobil značky VW.

S platebními kartami se vydala k bankomatu, hotovost však nezískala!!!

V autě našla peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a platebními kartami. S těmi zamířila krátce po odcizení vozidla k bankomatu, kde se neúspěšně pokusila vybrat peníze. Kriminalisté, kteří ženu odhalili, odcizené vozidlo nezajistili. Kde auto skončilo, žena neprozradila, uvedla policejní mluvčí.

Za toto jednání obviněné hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Obvinění si Mostečanka převzala ve věznici, kde si odpykává trest za jinou trestnou činnost. Poškozený majitel vyčíslil škodu na částku 62 000 korun, doplnila Ludmila Světláková z mostecké policie.

ČTĚTE: Peníze za odcizené parapety nedostali, ve sběrně je přistihla policie

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516