Z mostecké nemocnice utekli hned dva pacienti po sobě

17. říjen 2014 | 10:17
Pacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie MostPacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie Most

Most - Pacienti mostecké nemocnice často samovolně opouštějí lůžková oddělení bez souhlasu ošetřujícího lékaře. Nebylo tomu tak ani ve středu (15.10.) kdy samovolně opustil jeden z pacientů lůžkové oddělení nemocnice Most.

Podle slov tiskové mluvčí mostecké městské policie Ilony Kozlové zaměstnanci nemocnice následně městskou polici žádají o zajištění těchto osob a předání zpět do lékařské péče. Na pacienty upozorňují též občané, když je v nemocničním oblečení spatří v ulicích města.

Hned dva pacienti utelki v jeden den z mostecké nemocnice...

"V odpoledních hodinách vyslal dozorčí útvaru městské policie hlídku do ulice J. Palacha, kde se pohyboval muž v pyžamu a pantoflích. Třiapadesátiletý muž byl převezen do nemocnice" , uvedla Kozlová.

"Na dalšího muže v županu u kruhového objezdu u mostecké Luny upozornil volající na linku 156. Pacient byl hlídkou městské policie rovněž zajištěn a převezen do nemocnice", doplnila tisková mluvčí mosteckých strážníků Kozlová.

ČTĚTE:Nová grafika, vylepšený obsah, více komunity. Události112.cz jsou v nové éře


Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.


Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

27/4 / AKTUALITY / MOST - Most má problém se štěnicemi. Zamořeno je až 60 procent domů města, uvedl web Českého rozhlasu Sever s odkazem na MF Dnes. Ta cituje mluvčího SBD Krušnohor Petra Prokeše.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516