Z mostecké nemocnice utekli hned dva pacienti po sobě

17. říjen 2014 | 10:17
Pacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie MostPacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie Most

Most - Pacienti mostecké nemocnice často samovolně opouštějí lůžková oddělení bez souhlasu ošetřujícího lékaře. Nebylo tomu tak ani ve středu (15.10.) kdy samovolně opustil jeden z pacientů lůžkové oddělení nemocnice Most.

Podle slov tiskové mluvčí mostecké městské policie Ilony Kozlové zaměstnanci nemocnice následně městskou polici žádají o zajištění těchto osob a předání zpět do lékařské péče. Na pacienty upozorňují též občané, když je v nemocničním oblečení spatří v ulicích města.

Hned dva pacienti utelki v jeden den z mostecké nemocnice...

"V odpoledních hodinách vyslal dozorčí útvaru městské policie hlídku do ulice J. Palacha, kde se pohyboval muž v pyžamu a pantoflích. Třiapadesátiletý muž byl převezen do nemocnice" , uvedla Kozlová.

"Na dalšího muže v županu u kruhového objezdu u mostecké Luny upozornil volající na linku 156. Pacient byl hlídkou městské policie rovněž zajištěn a převezen do nemocnice", doplnila tisková mluvčí mosteckých strážníků Kozlová.

ČTĚTE:Nová grafika, vylepšený obsah, více komunity. Události112.cz jsou v nové éře


Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516