Z mostecké nemocnice utekli hned dva pacienti po sobě

17. říjen 2014 | 10:17
Pacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie MostPacient utekl z nemocnice, zpět ho doprovodili strážníci městské policie Foto: Městská policie Most

Most - Pacienti mostecké nemocnice často samovolně opouštějí lůžková oddělení bez souhlasu ošetřujícího lékaře. Nebylo tomu tak ani ve středu (15.10.) kdy samovolně opustil jeden z pacientů lůžkové oddělení nemocnice Most.

Podle slov tiskové mluvčí mostecké městské policie Ilony Kozlové zaměstnanci nemocnice následně městskou polici žádají o zajištění těchto osob a předání zpět do lékařské péče. Na pacienty upozorňují též občané, když je v nemocničním oblečení spatří v ulicích města.

Hned dva pacienti utelki v jeden den z mostecké nemocnice...

"V odpoledních hodinách vyslal dozorčí útvaru městské policie hlídku do ulice J. Palacha, kde se pohyboval muž v pyžamu a pantoflích. Třiapadesátiletý muž byl převezen do nemocnice" , uvedla Kozlová.

"Na dalšího muže v županu u kruhového objezdu u mostecké Luny upozornil volající na linku 156. Pacient byl hlídkou městské policie rovněž zajištěn a převezen do nemocnice", doplnila tisková mluvčí mosteckých strážníků Kozlová.

ČTĚTE:Nová grafika, vylepšený obsah, více komunity. Události112.cz jsou v nové éře


Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516