Vozidlo řídily děti... nezletilé závodníky včas zadrželi strážnící

11. červenec 2014 | 21:48
Mladíci bez řidičáku se proháněli městem v osobním vozidle Foto: Městská policie MostMladíci bez řidičáku se proháněli městem v osobním vozidle Foto: Městská policie Most

Most - Na základě přijatého telefonického oznámení na linku 156, že v ulici M. Alše s osobním vozidlem popojíždějí osoby mladší 18 let, byla na místo vyslána hlídka městské policie.

O případu informovala tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že zasahující strážníci městské policie u osobního vozidla zajistili dva mladíky ve věku 15 a 17 let, vůči kterým provedli nezbytné úkony.

Starší mladík příslušníkům sdělil, že vozidlo patří jeho sestře a chtěli ho pouze odtlačit k chodníku. Na sedadle řidiče seděl mladší chlapec a starší měl nastartované vozidlo tlačit, doplnila Kozlová.

Událostí se bude podle informací redakce MojeMostecko.cz zabývat odbor správních činností magistrátu města.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516