Vážné zranění utrpěla školačka, která ošklivě havarovala na kole

13. červenec 2014 | 16:34
Záchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeníkZáchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník

Horní Jiřetín – V neděli (13.7.2014) se při jízdě na jízdním kole vážně zranila teprve dvanáctiletá školačka, která spolu s jejími kamarády jela z prudkého kopce a ve vysoké rychlosti nestačila zabrzdit, vylétla ze silnice a po ošklivém karambolu skončila v silničním příkopu u potoka.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz byla na místo ihned přivolána posádka záchranné služby. Vzhledem k tomu, že dívenka po nehodě utrpěla vážná poranění hlavy a hrudníku byl na místo nehody přivolán také vrtulník leteckých záchranářů z Ústí nad Labem. Záchranáři malé cyklistce na místě poskytli přednemocniční lékařské ošetření a následně ji ve vážném stavu letecky transportovali do krajské ústecké nemocnice.

Vedle záchranářů na místě zasahovala také Policie ČR, která musela po dobu probíhajících záchranných prací uzavřít zcela komunikaci na které přistál záchranářských vrtulník. Nehodou malé cyklisty se nyní zabývají policisté.

ČTĚTE: Tragédie na Ústecku. Syn přejel otce traktorem

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516