Vážné zranění utrpěla školačka, která ošklivě havarovala na kole

13. červenec 2014 | 16:34
Záchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeníkZáchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník

Horní Jiřetín – V neděli (13.7.2014) se při jízdě na jízdním kole vážně zranila teprve dvanáctiletá školačka, která spolu s jejími kamarády jela z prudkého kopce a ve vysoké rychlosti nestačila zabrzdit, vylétla ze silnice a po ošklivém karambolu skončila v silničním příkopu u potoka.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz byla na místo ihned přivolána posádka záchranné služby. Vzhledem k tomu, že dívenka po nehodě utrpěla vážná poranění hlavy a hrudníku byl na místo nehody přivolán také vrtulník leteckých záchranářů z Ústí nad Labem. Záchranáři malé cyklistce na místě poskytli přednemocniční lékařské ošetření a následně ji ve vážném stavu letecky transportovali do krajské ústecké nemocnice.

Vedle záchranářů na místě zasahovala také Policie ČR, která musela po dobu probíhajících záchranných prací uzavřít zcela komunikaci na které přistál záchranářských vrtulník. Nehodou malé cyklisty se nyní zabývají policisté.

ČTĚTE: Tragédie na Ústecku. Syn přejel otce traktorem

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516