Vážné zranění utrpěla školačka, která ošklivě havarovala na kole

13. červenec 2014 | 16:34
Záchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeníkZáchranná služba Most Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník

Horní Jiřetín – V neděli (13.7.2014) se při jízdě na jízdním kole vážně zranila teprve dvanáctiletá školačka, která spolu s jejími kamarády jela z prudkého kopce a ve vysoké rychlosti nestačila zabrzdit, vylétla ze silnice a po ošklivém karambolu skončila v silničním příkopu u potoka.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz byla na místo ihned přivolána posádka záchranné služby. Vzhledem k tomu, že dívenka po nehodě utrpěla vážná poranění hlavy a hrudníku byl na místo nehody přivolán také vrtulník leteckých záchranářů z Ústí nad Labem. Záchranáři malé cyklistce na místě poskytli přednemocniční lékařské ošetření a následně ji ve vážném stavu letecky transportovali do krajské ústecké nemocnice.

Vedle záchranářů na místě zasahovala také Policie ČR, která musela po dobu probíhajících záchranných prací uzavřít zcela komunikaci na které přistál záchranářských vrtulník. Nehodou malé cyklisty se nyní zabývají policisté.

ČTĚTE: Tragédie na Ústecku. Syn přejel otce traktorem

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516