V Mostě probíhá falešná sbírka na útulek v Rudolicích, varuje město

20. únor 2015 | 22:12
Policejní stanice, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČRPolicejní stanice, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČR

Most - Mostecký magistrát varuje veřejnost o konání falešné sbírky, která se snaží získávat peníze. Ty údajně mají pomoci psímu útulku v Rudolicích.

"V posledních dnech se u obchodních center Ústeckého a Karlovarského kraje objevují lidé, kteří s kasičkou (papírovou) vybírají peníze pro pejsky do mosteckého útulku (v Rudolicích). Dokonce se prokazují jakousi průkazkou. Pracovníci Útulku Rudolice – Most se důrazně distancují od těchto lidí a upozorňují, že tito lidé nemají s Útulkem Rudolice – Most nic společného," uvedla pro MojeMostecko.cz mluvčí města Most Alena Sedláčková.

"Peníze takto vybrané od soucitných lidí rozhodně nekončí jako přilepšení psům a kočičkám ani jiným zvířátkům uvedeného útulku. Po konzultaci s policií doporučuje osobám, které se s touto činností setkají, aby neprodleně informovali Policii ČR na telefonu 158, nebo městskou policii na telefonu 156," dodala mostecká mluvčí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516