V Mostě probíhá falešná sbírka na útulek v Rudolicích, varuje město

20. únor 2015 | 22:12
Policejní stanice, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČRPolicejní stanice, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČR

Most - Mostecký magistrát varuje veřejnost o konání falešné sbírky, která se snaží získávat peníze. Ty údajně mají pomoci psímu útulku v Rudolicích.

"V posledních dnech se u obchodních center Ústeckého a Karlovarského kraje objevují lidé, kteří s kasičkou (papírovou) vybírají peníze pro pejsky do mosteckého útulku (v Rudolicích). Dokonce se prokazují jakousi průkazkou. Pracovníci Útulku Rudolice – Most se důrazně distancují od těchto lidí a upozorňují, že tito lidé nemají s Útulkem Rudolice – Most nic společného," uvedla pro MojeMostecko.cz mluvčí města Most Alena Sedláčková.

"Peníze takto vybrané od soucitných lidí rozhodně nekončí jako přilepšení psům a kočičkám ani jiným zvířátkům uvedeného útulku. Po konzultaci s policií doporučuje osobám, které se s touto činností setkají, aby neprodleně informovali Policii ČR na telefonu 158, nebo městskou policii na telefonu 156," dodala mostecká mluvčí.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516