Tragická dopravní nehoda, řidič v plné rychlosti narazil do stromu

10. leden 2015 | 20:49
Dopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czDopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Litvínovsko - V sobotu (10.1.) v odpoledních hodinách došlo na silnici mezi Osekem a Litvínovem u odbočky na Dlouhou Louku ke smrtelné dopravní nehodě.

Řidič osobního vozidla z největší pravděpodobností nezvládl jízdu na mokré vozovce, dostal smyk a následně s neovladatelným vozidlem narazil do stromu.

Na místo se okamžitě sjely všechny záchranné složky. Zasahující hasiči museli těžce zraněného řidiče pomocí hydraulického zařízení vyprostit ze zdemolovaného vozidla. Řidič bohužel při nehodě utrpěl mnohočetná zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

Podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz byla silnice mezi Osekem a Litvínovem na několik hodin zcela uzavřena. Dopravu zasahující policisté odkláněli přes objízdné trasy. Příčinu této tragické dopravní nehody vyšetřují policisté.

ČTĚTE: V obci Huntířov na Děčínsku došlo ke smrtelné dopravní nehodě

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516