Tragická dopravní nehoda, řidič v plné rychlosti narazil do stromu

10. leden 2015 | 20:49
Dopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czDopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Litvínovsko - V sobotu (10.1.) v odpoledních hodinách došlo na silnici mezi Osekem a Litvínovem u odbočky na Dlouhou Louku ke smrtelné dopravní nehodě.

Řidič osobního vozidla z největší pravděpodobností nezvládl jízdu na mokré vozovce, dostal smyk a následně s neovladatelným vozidlem narazil do stromu.

Na místo se okamžitě sjely všechny záchranné složky. Zasahující hasiči museli těžce zraněného řidiče pomocí hydraulického zařízení vyprostit ze zdemolovaného vozidla. Řidič bohužel při nehodě utrpěl mnohočetná zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

Podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz byla silnice mezi Osekem a Litvínovem na několik hodin zcela uzavřena. Dopravu zasahující policisté odkláněli přes objízdné trasy. Příčinu této tragické dopravní nehody vyšetřují policisté.

ČTĚTE: V obci Huntířov na Děčínsku došlo ke smrtelné dopravní nehodě

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516