Tragická dopravní nehoda, řidič v plné rychlosti narazil do stromu

10. leden 2015 | 20:49
Dopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czDopravní nehoda se zásahem záchranných složek, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Litvínovsko - V sobotu (10.1.) v odpoledních hodinách došlo na silnici mezi Osekem a Litvínovem u odbočky na Dlouhou Louku ke smrtelné dopravní nehodě.

Řidič osobního vozidla z největší pravděpodobností nezvládl jízdu na mokré vozovce, dostal smyk a následně s neovladatelným vozidlem narazil do stromu.

Na místo se okamžitě sjely všechny záchranné složky. Zasahující hasiči museli těžce zraněného řidiče pomocí hydraulického zařízení vyprostit ze zdemolovaného vozidla. Řidič bohužel při nehodě utrpěl mnohočetná zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

Podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz byla silnice mezi Osekem a Litvínovem na několik hodin zcela uzavřena. Dopravu zasahující policisté odkláněli přes objízdné trasy. Příčinu této tragické dopravní nehody vyšetřují policisté.

ČTĚTE: V obci Huntířov na Děčínsku došlo ke smrtelné dopravní nehodě

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516