Squatteři po Janovsku. Dušičky a další události z Litvínovska

5. listopad 2014 | 14:49
Strážníci litvínovské městské police. Foto: archiv U112.czStrážníci litvínovské městské police. Foto: archiv U112.cz

Litvínov - Na dvě osoby, na muže a ženu, kteří neoprávněně obývali byt v Hamerské ulici. Pár se do bytu vlámal a usadil se tam. Když se ozval právoplatný majitel, odmítli byt opustit.

O událostech informoval velitel Litvínovských strážníků Zdeněk Urban s tím, že přivolaní strážníci na místo pro podezření ze spáchání trestného činu. Muž i žena byli z bytu vyvedeni a převezeni na místní služebnu Policie ČR.

Opilce vypátral služební pes

Na poplach z objektu LUMASTEEL vyjela do areálu hlídka městské policie. Na místě využili strážníci služebního psa, který narušitele vyštěkal.  Zjevně opilý muž odmítl strážníky následovat. Nebyl také schopen prokázat svou totožnost. Za použití donucovacích prostředků hmatů a chvatů byl muž z prostoru vyveden ke služebnímu vozidlu. Kontrolou objektu strážníci nezjistili narušení hal či kanceláře ani další zjevnou škodu. Ke zjištění totožnosti byl muž předveden na Policii ČR. Tam uvedl, že se opil a do areálu zabloudil.

Strážníci pomáhali při Dušičkách

Během posledního víkendu strážníci kontrolovali městský hřbitov. Při příjezdu ke hřbitovu si strážníci všimli seniorky ve škarpě. Ženě pomohli na nohy, ta nebyla zraněna a chtěla pokračovat v cestě na hřbitov. Strážníci ji doprovodili, ale před hřbitovem se ženě opět udělalo nevolno. Proto strážníci ženě přivolali rychlou záchrannou službu.

Okradenému pomohli strážníci a policisté

O pomoc se na strážníky obrátil okradený a napadený muž. Nejprve zjistil, že se mu při návštěvě restaurace ztratil mobil. Když na své číslo zavolala, ozval se mu cizí muž. Ten mu řekl, ať přijede na určité místo, kde mu telefon předá. Na místě ale na něj čekali tři muži a za vydání telefonu požadovali tři tisíce korun. Když odmítl zaplatit za vlastní telefon, fyzicky ho napadli a utekli do domu v Horské ulici. Strážníci na místo přizvali Policii ČR.

Při kontrole v uvedeném vchodu zjistili policisté tři jim známé muže. U sebe měli kradený telefon. Všichni skončili na služebně Policie ČR, doplnil k událostem z litvínovska Zdeněk Urban.

ČTĚTE: VIDEO: Mostecké hasiče zaměstnal v podvečerních hodinách požár popelnicAutor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.


Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

27/4 / AKTUALITY / MOST - Most má problém se štěnicemi. Zamořeno je až 60 procent domů města, uvedl web Českého rozhlasu Sever s odkazem na MF Dnes. Ta cituje mluvčího SBD Krušnohor Petra Prokeše.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516