Squatteři po Janovsku. Dušičky a další události z Litvínovska

5. listopad 2014 | 14:49
Strážníci litvínovské městské police. Foto: archiv U112.czStrážníci litvínovské městské police. Foto: archiv U112.cz

Litvínov - Na dvě osoby, na muže a ženu, kteří neoprávněně obývali byt v Hamerské ulici. Pár se do bytu vlámal a usadil se tam. Když se ozval právoplatný majitel, odmítli byt opustit.

O událostech informoval velitel Litvínovských strážníků Zdeněk Urban s tím, že přivolaní strážníci na místo pro podezření ze spáchání trestného činu. Muž i žena byli z bytu vyvedeni a převezeni na místní služebnu Policie ČR.

Opilce vypátral služební pes

Na poplach z objektu LUMASTEEL vyjela do areálu hlídka městské policie. Na místě využili strážníci služebního psa, který narušitele vyštěkal.  Zjevně opilý muž odmítl strážníky následovat. Nebyl také schopen prokázat svou totožnost. Za použití donucovacích prostředků hmatů a chvatů byl muž z prostoru vyveden ke služebnímu vozidlu. Kontrolou objektu strážníci nezjistili narušení hal či kanceláře ani další zjevnou škodu. Ke zjištění totožnosti byl muž předveden na Policii ČR. Tam uvedl, že se opil a do areálu zabloudil.

Strážníci pomáhali při Dušičkách

Během posledního víkendu strážníci kontrolovali městský hřbitov. Při příjezdu ke hřbitovu si strážníci všimli seniorky ve škarpě. Ženě pomohli na nohy, ta nebyla zraněna a chtěla pokračovat v cestě na hřbitov. Strážníci ji doprovodili, ale před hřbitovem se ženě opět udělalo nevolno. Proto strážníci ženě přivolali rychlou záchrannou službu.

Okradenému pomohli strážníci a policisté

O pomoc se na strážníky obrátil okradený a napadený muž. Nejprve zjistil, že se mu při návštěvě restaurace ztratil mobil. Když na své číslo zavolala, ozval se mu cizí muž. Ten mu řekl, ať přijede na určité místo, kde mu telefon předá. Na místě ale na něj čekali tři muži a za vydání telefonu požadovali tři tisíce korun. Když odmítl zaplatit za vlastní telefon, fyzicky ho napadli a utekli do domu v Horské ulici. Strážníci na místo přizvali Policii ČR.

Při kontrole v uvedeném vchodu zjistili policisté tři jim známé muže. U sebe měli kradený telefon. Všichni skončili na služebně Policie ČR, doplnil k událostem z litvínovska Zdeněk Urban.

ČTĚTE: VIDEO: Mostecké hasiče zaměstnal v podvečerních hodinách požár popelnicAutor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516