Soud uvalil na lupiče vazbu, poškodil auto a před policií prchal

11. leden 2015 | 13:16
Policie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČRPolicie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČR

Most - Okresní soud v Mostě včera poslal do vazby 33letého muže z Mostu, který byl obviněn ze zločinu loupeže, přečinu poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Podle slov mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové mostečan o víkendu v sobotu v odpoledních hodinách zazvonil na muže, kterého poznal v prosinci, když ten se vracel domů a upadl a 33letý muž mu pomohl a šel k němu na návštěvu.

Doma poškozený zjistil, že mu zmizel mobil. Druhý den neznámý zvonil znovu a chtěl 500 korun, že ví, kdo mobil odcizil a přinese ho. Poškozený mu opravdu peníze dal, muž další den přišel opět, ale mobil neměl. Dožadoval se vstupu do bytu a muž přivolal policii, která ho vyvedla.

Třetího ledna se objevil znovu u poškozeného a u dveří se s ním přetahoval a nakonec vstoupil do bytu bez souhlasu. Poškozený se ho chtěl zbavit, tak řekl, že jde nakupovat do večerky. Muž šel s ním a ve výtahu zmáčkl tlačítko Stop a žádal peníze a hrozil pobodáním, přičemž sahal do kapsy. Poškozený chtěl mobilem přivolat policii, muž mu ho vytrhl a vyjel výtahem zpět do patra k bytu s tím, že chce peníze. Poškozený zazvonil na zvonek u sousedů, výtečník se zalekl, skočil do výtahu a odjel. Policie muže vypátrala, i když ho poškozený znal jen od vidění, uvedla policejní mluvčí.

Skončil v cele, zraněn nebyl. Nyní je již ve vazební věznici.Muž má na svědomí i poškození vozidla, když tento týden u budovy policie kopl do zaparkovaného vozidla a poškodil ho.

Z místa utekl, ale jednání zpozoroval policista, který ho pronásledoval. V ulici Moskevská nereagoval na výzvy k zastavení, zakopl a upadl na zem, doplnila k případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

ČTĚTE: Vlítl s nožem do školy v Mostě, pak utekl. Teď po něm jde policie

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516