Soud uvalil na lupiče vazbu, poškodil auto a před policií prchal

11. leden 2015 | 13:16
Policie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČRPolicie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČR

Most - Okresní soud v Mostě včera poslal do vazby 33letého muže z Mostu, který byl obviněn ze zločinu loupeže, přečinu poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Podle slov mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové mostečan o víkendu v sobotu v odpoledních hodinách zazvonil na muže, kterého poznal v prosinci, když ten se vracel domů a upadl a 33letý muž mu pomohl a šel k němu na návštěvu.

Doma poškozený zjistil, že mu zmizel mobil. Druhý den neznámý zvonil znovu a chtěl 500 korun, že ví, kdo mobil odcizil a přinese ho. Poškozený mu opravdu peníze dal, muž další den přišel opět, ale mobil neměl. Dožadoval se vstupu do bytu a muž přivolal policii, která ho vyvedla.

Třetího ledna se objevil znovu u poškozeného a u dveří se s ním přetahoval a nakonec vstoupil do bytu bez souhlasu. Poškozený se ho chtěl zbavit, tak řekl, že jde nakupovat do večerky. Muž šel s ním a ve výtahu zmáčkl tlačítko Stop a žádal peníze a hrozil pobodáním, přičemž sahal do kapsy. Poškozený chtěl mobilem přivolat policii, muž mu ho vytrhl a vyjel výtahem zpět do patra k bytu s tím, že chce peníze. Poškozený zazvonil na zvonek u sousedů, výtečník se zalekl, skočil do výtahu a odjel. Policie muže vypátrala, i když ho poškozený znal jen od vidění, uvedla policejní mluvčí.

Skončil v cele, zraněn nebyl. Nyní je již ve vazební věznici.Muž má na svědomí i poškození vozidla, když tento týden u budovy policie kopl do zaparkovaného vozidla a poškodil ho.

Z místa utekl, ale jednání zpozoroval policista, který ho pronásledoval. V ulici Moskevská nereagoval na výzvy k zastavení, zakopl a upadl na zem, doplnila k případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

ČTĚTE: Vlítl s nožem do školy v Mostě, pak utekl. Teď po něm jde policie

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.


Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

27/4 / AKTUALITY / MOST - Most má problém se štěnicemi. Zamořeno je až 60 procent domů města, uvedl web Českého rozhlasu Sever s odkazem na MF Dnes. Ta cituje mluvčího SBD Krušnohor Petra Prokeše.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516