Soud uvalil na lupiče vazbu, poškodil auto a před policií prchal

11. leden 2015 | 13:16
Policie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČRPolicie, ilustrační foto. Foto: archiv Policie ČR

Most - Okresní soud v Mostě včera poslal do vazby 33letého muže z Mostu, který byl obviněn ze zločinu loupeže, přečinu poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Podle slov mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové mostečan o víkendu v sobotu v odpoledních hodinách zazvonil na muže, kterého poznal v prosinci, když ten se vracel domů a upadl a 33letý muž mu pomohl a šel k němu na návštěvu.

Doma poškozený zjistil, že mu zmizel mobil. Druhý den neznámý zvonil znovu a chtěl 500 korun, že ví, kdo mobil odcizil a přinese ho. Poškozený mu opravdu peníze dal, muž další den přišel opět, ale mobil neměl. Dožadoval se vstupu do bytu a muž přivolal policii, která ho vyvedla.

Třetího ledna se objevil znovu u poškozeného a u dveří se s ním přetahoval a nakonec vstoupil do bytu bez souhlasu. Poškozený se ho chtěl zbavit, tak řekl, že jde nakupovat do večerky. Muž šel s ním a ve výtahu zmáčkl tlačítko Stop a žádal peníze a hrozil pobodáním, přičemž sahal do kapsy. Poškozený chtěl mobilem přivolat policii, muž mu ho vytrhl a vyjel výtahem zpět do patra k bytu s tím, že chce peníze. Poškozený zazvonil na zvonek u sousedů, výtečník se zalekl, skočil do výtahu a odjel. Policie muže vypátrala, i když ho poškozený znal jen od vidění, uvedla policejní mluvčí.

Skončil v cele, zraněn nebyl. Nyní je již ve vazební věznici.Muž má na svědomí i poškození vozidla, když tento týden u budovy policie kopl do zaparkovaného vozidla a poškodil ho.

Z místa utekl, ale jednání zpozoroval policista, který ho pronásledoval. V ulici Moskevská nereagoval na výzvy k zastavení, zakopl a upadl na zem, doplnila k případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

ČTĚTE: Vlítl s nožem do školy v Mostě, pak utekl. Teď po něm jde policie

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516