Seniorka upadla a již nedokázala sama vstát. Zasahovali strážníci i záchranáři

5. listopad 2014 | 14:35
Záchranáři transportují zraněnou seniorku ve speciální vakuové matraci do sanitky Foto: Městská policie MosttZáchranáři transportují zraněnou seniorku ve speciální vakuové matraci do sanitky Foto: Městská policie Mostt

Most - V ranních hodinách (4.11.) na tísňovou linku 156 mosteckých strážníků sdělila obavu o život sousedky obyvatelka domu v mostecké ulici Fr. Malíka.

Osmdesátiletá žena dle informací tiskové mluvčí mostecké městské policie Ilony Kozlové přes dveře svého bytu hovořila se strážníky.

Seniorka jim přes uzamčené dveře bytu sdělila, že se šla napít a následně upadla a již nedokázala sama vstát. Zasahující strážníci proto ihned zalarmovali záchrannou službu, která na místo vyslala zdravotnickou posádku.

"Strážníci městské policie získali náhradní klíče bytu, byt zpřístupnili a asistovali přivolaným záchranářům při transportu ženy do sanitky, kterou byla následně žena odvezena do mostecké nemocnice", doplnila Kozlová.

ČTĚTE: Mladý muž v Mostě chtěl ukončit svůj život skokem ze stožáru

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516