Řádění opilců a vandalů aneb ze svodky Litvínovských strážníků

22. červenec 2014 | 13:10
Hlídka litvínovských strážníků-mobilní služebna Foto: archiv Události112.cz / J.B.Hlídka litvínovských strážníků-mobilní služebna Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Litvínov - Vandaly přistihli strážníci... O případech a činnosti litvínovských strážníků informoval velitel MP Litvínov Zdeněk Urban s tím, že po půlnoci hlídka městské policie zjistila v ulici K Loučkám dvě ohnuté dopravní značky. Při kontrole širšího okolí strážníci zajistili dva muže, kteří se k přestupku přiznali. Vzhledem k tomu, že došlo ke škodě na majetku města, budou se oba zodpovídat přestupkové komisi.

Oheň museli uhasit

Při kontrole Horního Jiřetína strážníci zastihli partu mladých lidí, kteří si na veřejném prostranství rozdělávali oheň, na kterém plánovali péct uzeninu. Oheň museli před strážníky uhasit a z místa byli vykázáni.

 

Podomní obchodníci zaplatili pokutu

Na podomní obchodníky s elektřinou, kteří obtěžovali zejména starší nájemníky a nutili je, aby jim ukázali své účty za energie, upozornili strážníky občané. Strážníci na místě oba prodejce poučili o vyhlášce, která podomní prodej zakazuj. Prodejci pak museli zaplatit pokutu.

Nemocná žena napadla sousedy

Psychicky labilní žena z Koldomu běhala neoblečená po domě, kopala sousedům do dveří a urážela je vulgarismy. Strážníci ženu uklidnili. Bez porušení zámku také otevřeli byt nemocné ženy, který se j zabouchl, což ženu rozrušilo. Nemocnou ženu následně odvezla záchranná služba do mostecké nemocnice.

Opilce do nemocnice eskortoval strážník

Zdravotníci litvínovské záchranky požádali strážníky o asistenci při převozu podnapilého muže s rozbitou hlavou, který byl agresívní, osahával osádku RZS a snažil se masturbovat. Vzhledem ke stavu pacienta strážníci muži přiložili pouta. Do nemocnice ho pak doprovodil jeden strážník.

Celostátně hledaný muž přebýval s bezdomovci

Při kontrole osob žijících ve stanovém městečku u nádraží zjistili strážníci celostátně hledaného muže. Toho přepravili na služebnu Policie ČR.

Opilec napadl muže

Na dva opilce, kteří obtěžují kolemjdoucí a kopou do dveří i výlohy jedné z litvínovských prodejen, upozornila strážníky jedna občanka. Na místě strážníci skutečně přistihli dva opilé mladíky. Snažili se je uklidnit. Jeden z mužů se skutečně zklidnil, druhý pokračoval v nadávkách a kopání do výlohy. Uklidnil se až, když mu strážníci udělili pokutu. Po odjezdu hlídky ale stejný opilec napadl dva muže. Hlídka proto použila proti opilému agresorovi donucovacích prostředků a nasadila mu pouta.

Zadržený byl předán Policii ČR. Oba napadení na opilce podali trestní oznámení, doplnil k událostem Urban.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516