Řádění opilců a vandalů aneb ze svodky Litvínovských strážníků

22. červenec 2014 | 13:10
Hlídka litvínovských strážníků-mobilní služebna Foto: archiv Události112.cz / J.B.Hlídka litvínovských strážníků-mobilní služebna Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Litvínov - Vandaly přistihli strážníci... O případech a činnosti litvínovských strážníků informoval velitel MP Litvínov Zdeněk Urban s tím, že po půlnoci hlídka městské policie zjistila v ulici K Loučkám dvě ohnuté dopravní značky. Při kontrole širšího okolí strážníci zajistili dva muže, kteří se k přestupku přiznali. Vzhledem k tomu, že došlo ke škodě na majetku města, budou se oba zodpovídat přestupkové komisi.

Oheň museli uhasit

Při kontrole Horního Jiřetína strážníci zastihli partu mladých lidí, kteří si na veřejném prostranství rozdělávali oheň, na kterém plánovali péct uzeninu. Oheň museli před strážníky uhasit a z místa byli vykázáni.

 

Podomní obchodníci zaplatili pokutu

Na podomní obchodníky s elektřinou, kteří obtěžovali zejména starší nájemníky a nutili je, aby jim ukázali své účty za energie, upozornili strážníky občané. Strážníci na místě oba prodejce poučili o vyhlášce, která podomní prodej zakazuj. Prodejci pak museli zaplatit pokutu.

Nemocná žena napadla sousedy

Psychicky labilní žena z Koldomu běhala neoblečená po domě, kopala sousedům do dveří a urážela je vulgarismy. Strážníci ženu uklidnili. Bez porušení zámku také otevřeli byt nemocné ženy, který se j zabouchl, což ženu rozrušilo. Nemocnou ženu následně odvezla záchranná služba do mostecké nemocnice.

Opilce do nemocnice eskortoval strážník

Zdravotníci litvínovské záchranky požádali strážníky o asistenci při převozu podnapilého muže s rozbitou hlavou, který byl agresívní, osahával osádku RZS a snažil se masturbovat. Vzhledem ke stavu pacienta strážníci muži přiložili pouta. Do nemocnice ho pak doprovodil jeden strážník.

Celostátně hledaný muž přebýval s bezdomovci

Při kontrole osob žijících ve stanovém městečku u nádraží zjistili strážníci celostátně hledaného muže. Toho přepravili na služebnu Policie ČR.

Opilec napadl muže

Na dva opilce, kteří obtěžují kolemjdoucí a kopou do dveří i výlohy jedné z litvínovských prodejen, upozornila strážníky jedna občanka. Na místě strážníci skutečně přistihli dva opilé mladíky. Snažili se je uklidnit. Jeden z mužů se skutečně zklidnil, druhý pokračoval v nadávkách a kopání do výlohy. Uklidnil se až, když mu strážníci udělili pokutu. Po odjezdu hlídky ale stejný opilec napadl dva muže. Hlídka proto použila proti opilému agresorovi donucovacích prostředků a nasadila mu pouta.

Zadržený byl předán Policii ČR. Oba napadení na opilce podali trestní oznámení, doplnil k událostem Urban.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516