Pravděpodobně nepozornost stojí za střetem dvou osobních vozidel v Litvínově

15. červenec 2014 | 16:18
Dopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.czDopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.cz

Litvínov - V úterý (15.7.2014) v odpoledních hodinách se na kruhovém objezdu u litvínovského nákupního střediska Máj střetla dvě osobní vozidla.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz jedna z řidiček zastavila na přechodu pro chodce u kruhového objezdu ve směru na osadu, kde pouštěla přecházející osoby přes vozovku. V tu chvíli do ní zezadu narazila v plné rychlosti druhá řidička osobního vozidla, která se patrně řádně nevěnovala řízení svého vozidla.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejvytíženějších ulic Litvínova v místě nehody se takřka ihned začali tvořit kolony projíždějících vozidel. Toto vše spozorovali litvínovští strážníci na kamerovém systému, který mimo jiné monitoruje i zmiňovaný kruhový objezd u litvínovského Máje a takřka po pár minutách na místo dorazila hlídka strážníků.

Strážníci místo nehody zdokumentovali a doporučili obou řidičkám, aby se odebrali na vedlejší parkoviště u kruhového objezdu, kde celou událost řidičky již sami dořešili. Vzhledem k tomu, že škoda na obou vozidlech nepřesáhla vysokou finanční hranici a nedošlo ke zranění osob nebylo za potřebí na místo volat hlídku dopravních policistů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516