Pravděpodobně nepozornost stojí za střetem dvou osobních vozidel v Litvínově

15. červenec 2014 | 16:18
Dopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.czDopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.cz

Litvínov - V úterý (15.7.2014) v odpoledních hodinách se na kruhovém objezdu u litvínovského nákupního střediska Máj střetla dvě osobní vozidla.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz jedna z řidiček zastavila na přechodu pro chodce u kruhového objezdu ve směru na osadu, kde pouštěla přecházející osoby přes vozovku. V tu chvíli do ní zezadu narazila v plné rychlosti druhá řidička osobního vozidla, která se patrně řádně nevěnovala řízení svého vozidla.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejvytíženějších ulic Litvínova v místě nehody se takřka ihned začali tvořit kolony projíždějících vozidel. Toto vše spozorovali litvínovští strážníci na kamerovém systému, který mimo jiné monitoruje i zmiňovaný kruhový objezd u litvínovského Máje a takřka po pár minutách na místo dorazila hlídka strážníků.

Strážníci místo nehody zdokumentovali a doporučili obou řidičkám, aby se odebrali na vedlejší parkoviště u kruhového objezdu, kde celou událost řidičky již sami dořešili. Vzhledem k tomu, že škoda na obou vozidlech nepřesáhla vysokou finanční hranici a nedošlo ke zranění osob nebylo za potřebí na místo volat hlídku dopravních policistů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516