Pravděpodobně nepozornost stojí za střetem dvou osobních vozidel v Litvínově

15. červenec 2014 | 16:18
Dopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.czDopravní nehoda na litvínovském kruhovém objezdu Foto: MojeMostecko.cz

Litvínov - V úterý (15.7.2014) v odpoledních hodinách se na kruhovém objezdu u litvínovského nákupního střediska Máj střetla dvě osobní vozidla.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz jedna z řidiček zastavila na přechodu pro chodce u kruhového objezdu ve směru na osadu, kde pouštěla přecházející osoby přes vozovku. V tu chvíli do ní zezadu narazila v plné rychlosti druhá řidička osobního vozidla, která se patrně řádně nevěnovala řízení svého vozidla.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejvytíženějších ulic Litvínova v místě nehody se takřka ihned začali tvořit kolony projíždějících vozidel. Toto vše spozorovali litvínovští strážníci na kamerovém systému, který mimo jiné monitoruje i zmiňovaný kruhový objezd u litvínovského Máje a takřka po pár minutách na místo dorazila hlídka strážníků.

Strážníci místo nehody zdokumentovali a doporučili obou řidičkám, aby se odebrali na vedlejší parkoviště u kruhového objezdu, kde celou událost řidičky již sami dořešili. Vzhledem k tomu, že škoda na obou vozidlech nepřesáhla vysokou finanční hranici a nedošlo ke zranění osob nebylo za potřebí na místo volat hlídku dopravních policistů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516