Poškozený spatřil stíny cizích osob ve svém bytě

23. červenec 2014 | 11:09
Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policisté hlídkové služby zadrželi dva podezřelé muže, kteří se měli vloupat do cizího bytu v Mostě.

Minulý týden ve večerních hodinách se na linku 158 obrátil poškozený, který při příchodu k domu zjistil, že v jeho bytě, kde bydlí sám, spatřil siluety osob.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že zasahující hlídka na místě našla vypáčené dveře k bytu, odkud se ozýval hluk. Následně uvnitř objevila dva muže. V bytě byl zjevný nepořádek a dvojice zřejmě hodlala odcizit elektroniku, šperky a další věci. Muži byli zadrženi a skončili v policejní cele. Po provedeném šetření je vyšetřovatel obvinil z přečinů porušování domovní svobody a krádeže ve spolupachatelství. Lup v hodnotě 3 300 korun byl zajištěn. Na dveřích vznikla škoda za 1 500 korun.

Třiačtyřicetiletý Mostečan je stíhán na svobodě, na 36letého muže z obce na Mostecku byl podán podnět na vazbu. Soud rozhodl o jeho vazebním stíhání, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Mostečan se chtěl projet na kradeném kole. Nevyšlo mu to!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.


Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

27/4 / AKTUALITY / MOST - Most má problém se štěnicemi. Zamořeno je až 60 procent domů města, uvedl web Českého rozhlasu Sever s odkazem na MF Dnes. Ta cituje mluvčího SBD Krušnohor Petra Prokeše.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516