Poškozený spatřil stíny cizích osob ve svém bytě

23. červenec 2014 | 11:09
Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policisté hlídkové služby zadrželi dva podezřelé muže, kteří se měli vloupat do cizího bytu v Mostě.

Minulý týden ve večerních hodinách se na linku 158 obrátil poškozený, který při příchodu k domu zjistil, že v jeho bytě, kde bydlí sám, spatřil siluety osob.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že zasahující hlídka na místě našla vypáčené dveře k bytu, odkud se ozýval hluk. Následně uvnitř objevila dva muže. V bytě byl zjevný nepořádek a dvojice zřejmě hodlala odcizit elektroniku, šperky a další věci. Muži byli zadrženi a skončili v policejní cele. Po provedeném šetření je vyšetřovatel obvinil z přečinů porušování domovní svobody a krádeže ve spolupachatelství. Lup v hodnotě 3 300 korun byl zajištěn. Na dveřích vznikla škoda za 1 500 korun.

Třiačtyřicetiletý Mostečan je stíhán na svobodě, na 36letého muže z obce na Mostecku byl podán podnět na vazbu. Soud rozhodl o jeho vazebním stíhání, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Mostečan se chtěl projet na kradeném kole. Nevyšlo mu to!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516