Poškozený spatřil stíny cizích osob ve svém bytě

23. červenec 2014 | 11:09
Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policisté hlídkové služby zadrželi dva podezřelé muže, kteří se měli vloupat do cizího bytu v Mostě.

Minulý týden ve večerních hodinách se na linku 158 obrátil poškozený, který při příchodu k domu zjistil, že v jeho bytě, kde bydlí sám, spatřil siluety osob.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že zasahující hlídka na místě našla vypáčené dveře k bytu, odkud se ozýval hluk. Následně uvnitř objevila dva muže. V bytě byl zjevný nepořádek a dvojice zřejmě hodlala odcizit elektroniku, šperky a další věci. Muži byli zadrženi a skončili v policejní cele. Po provedeném šetření je vyšetřovatel obvinil z přečinů porušování domovní svobody a krádeže ve spolupachatelství. Lup v hodnotě 3 300 korun byl zajištěn. Na dveřích vznikla škoda za 1 500 korun.

Třiačtyřicetiletý Mostečan je stíhán na svobodě, na 36letého muže z obce na Mostecku byl podán podnět na vazbu. Soud rozhodl o jeho vazebním stíhání, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Mostečan se chtěl projet na kradeném kole. Nevyšlo mu to!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516