Poškozený spatřil stíny cizích osob ve svém bytě

23. červenec 2014 | 11:09
Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.Policie ČR- ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Most - Policisté hlídkové služby zadrželi dva podezřelé muže, kteří se měli vloupat do cizího bytu v Mostě.

Minulý týden ve večerních hodinách se na linku 158 obrátil poškozený, který při příchodu k domu zjistil, že v jeho bytě, kde bydlí sám, spatřil siluety osob.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že zasahující hlídka na místě našla vypáčené dveře k bytu, odkud se ozýval hluk. Následně uvnitř objevila dva muže. V bytě byl zjevný nepořádek a dvojice zřejmě hodlala odcizit elektroniku, šperky a další věci. Muži byli zadrženi a skončili v policejní cele. Po provedeném šetření je vyšetřovatel obvinil z přečinů porušování domovní svobody a krádeže ve spolupachatelství. Lup v hodnotě 3 300 korun byl zajištěn. Na dveřích vznikla škoda za 1 500 korun.

Třiačtyřicetiletý Mostečan je stíhán na svobodě, na 36letého muže z obce na Mostecku byl podán podnět na vazbu. Soud rozhodl o jeho vazebním stíhání, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Mostečan se chtěl projet na kradeném kole. Nevyšlo mu to!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516