Pomatený muž, nepořádek u popelnic a další případy litvínovských strážníků

7. červenec 2014 | 18:51
Logo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.czLogo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov - Zraněného ošetřili strážníci! V Gluckově ulici si všimli kolemjdoucí muže, který ležel na zemi. Zavolali proto strážníky. Hlídka na místě zjistila zraněného muže, který upadl na nezpevněné části chodníku a uhodil se do hlavy. Muže ošetřili a přivolali lékaře. Ten rozhodl o převoz do nemocnice.

O činnosti litvínovských strážníků informoval v pondělí (7.7.2014) velitel Městské policie litvínov Zdeněk Urban.

Ze svodky:

Napadený pes skončil u veterináře

Na strážníky se obrátila s prosbou o pomoc žena, jejíž pes pokousal jiného psa. Přestože měla žena psa na vodítku a pokousaný pes nebyl nijak zajištěn, chtěla žena situaci řešit. Na místo vyjel vedoucí psího útulku. O potrhaném malém psu informovali mezitím lidé v dalším oznámení. Zraněný pes zaběhl do sklepa v Sadové ulici. Zraněného psa vedoucí psího útulku odchytil a odvezl na veterinární ošetření.

Zmateného muže dopravili domů

Na muže, který stojí u Billy a nereaguje na podněty, upozornili strážníky zákazníci obchodu. Hlídka na místě zjistila staršího muže, který byl zjevně zmatený, neměl doklady a nevěděl, kde bydlí. Náhodná kolemjdoucí muže poznala a nasměrovala strážníky do Domova sociálních služeb v Janově. Tam ale muž nebydlel. Strážníkům se ale podařilo zjistit totožnost zmateného muže a jeho bydliště, kam ho také dovezli.

Nepořádek u popelnic

Při kontrole Janova zjistili strážníci čtyři mladíky, z nichž jeden byl nezletilý, kteří vynášeli starý nábytek a další věci ke kontejnerovému stání. Nepořádek museli mladíci uklidit, za znečištění veřejného prostranství pokutu.

Jeden z mužů s přestupkem nesouhlasil, jeho případ by předán přestupkové komisi, uvedl ke svodkám velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516