Pomatený muž, nepořádek u popelnic a další případy litvínovských strážníků

7. červenec 2014 | 18:51
Logo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.czLogo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov - Zraněného ošetřili strážníci! V Gluckově ulici si všimli kolemjdoucí muže, který ležel na zemi. Zavolali proto strážníky. Hlídka na místě zjistila zraněného muže, který upadl na nezpevněné části chodníku a uhodil se do hlavy. Muže ošetřili a přivolali lékaře. Ten rozhodl o převoz do nemocnice.

O činnosti litvínovských strážníků informoval v pondělí (7.7.2014) velitel Městské policie litvínov Zdeněk Urban.

Ze svodky:

Napadený pes skončil u veterináře

Na strážníky se obrátila s prosbou o pomoc žena, jejíž pes pokousal jiného psa. Přestože měla žena psa na vodítku a pokousaný pes nebyl nijak zajištěn, chtěla žena situaci řešit. Na místo vyjel vedoucí psího útulku. O potrhaném malém psu informovali mezitím lidé v dalším oznámení. Zraněný pes zaběhl do sklepa v Sadové ulici. Zraněného psa vedoucí psího útulku odchytil a odvezl na veterinární ošetření.

Zmateného muže dopravili domů

Na muže, který stojí u Billy a nereaguje na podněty, upozornili strážníky zákazníci obchodu. Hlídka na místě zjistila staršího muže, který byl zjevně zmatený, neměl doklady a nevěděl, kde bydlí. Náhodná kolemjdoucí muže poznala a nasměrovala strážníky do Domova sociálních služeb v Janově. Tam ale muž nebydlel. Strážníkům se ale podařilo zjistit totožnost zmateného muže a jeho bydliště, kam ho také dovezli.

Nepořádek u popelnic

Při kontrole Janova zjistili strážníci čtyři mladíky, z nichž jeden byl nezletilý, kteří vynášeli starý nábytek a další věci ke kontejnerovému stání. Nepořádek museli mladíci uklidit, za znečištění veřejného prostranství pokutu.

Jeden z mužů s přestupkem nesouhlasil, jeho případ by předán přestupkové komisi, uvedl ke svodkám velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516