Pomatený muž, nepořádek u popelnic a další případy litvínovských strážníků

7. červenec 2014 | 18:51
Logo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.czLogo Městské policie Litvínov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov - Zraněného ošetřili strážníci! V Gluckově ulici si všimli kolemjdoucí muže, který ležel na zemi. Zavolali proto strážníky. Hlídka na místě zjistila zraněného muže, který upadl na nezpevněné části chodníku a uhodil se do hlavy. Muže ošetřili a přivolali lékaře. Ten rozhodl o převoz do nemocnice.

O činnosti litvínovských strážníků informoval v pondělí (7.7.2014) velitel Městské policie litvínov Zdeněk Urban.

Ze svodky:

Napadený pes skončil u veterináře

Na strážníky se obrátila s prosbou o pomoc žena, jejíž pes pokousal jiného psa. Přestože měla žena psa na vodítku a pokousaný pes nebyl nijak zajištěn, chtěla žena situaci řešit. Na místo vyjel vedoucí psího útulku. O potrhaném malém psu informovali mezitím lidé v dalším oznámení. Zraněný pes zaběhl do sklepa v Sadové ulici. Zraněného psa vedoucí psího útulku odchytil a odvezl na veterinární ošetření.

Zmateného muže dopravili domů

Na muže, který stojí u Billy a nereaguje na podněty, upozornili strážníky zákazníci obchodu. Hlídka na místě zjistila staršího muže, který byl zjevně zmatený, neměl doklady a nevěděl, kde bydlí. Náhodná kolemjdoucí muže poznala a nasměrovala strážníky do Domova sociálních služeb v Janově. Tam ale muž nebydlel. Strážníkům se ale podařilo zjistit totožnost zmateného muže a jeho bydliště, kam ho také dovezli.

Nepořádek u popelnic

Při kontrole Janova zjistili strážníci čtyři mladíky, z nichž jeden byl nezletilý, kteří vynášeli starý nábytek a další věci ke kontejnerovému stání. Nepořádek museli mladíci uklidit, za znečištění veřejného prostranství pokutu.

Jeden z mužů s přestupkem nesouhlasil, jeho případ by předán přestupkové komisi, uvedl ke svodkám velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516