Policisté kontrolují auta u sjezdovek

11. leden 2015 | 12:59
Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czPolicie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Nová Ves v Horách - V těchto měsících se policisté z policejní stanice Nová Ves v Horách v rámci preventivní činnosti zaměřují na kontroly motorových vozidel, které jsou zaparkovaná v blízkosti lyžařských a běžeckých tratí v Krušných horách.

Podle slov mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové tyto kontroly probíhají vždy o víkendech, v rámci možností hlídky na parkoviště dochází i ve všední dny.

Cílem tohoto opatření je eliminovat případy krádeží vloupáním do motorových vozidel. S kontrolami začali muži v uniformách již v prosinci a pokud bude počasí lyžařům přát, na parkoviště hlídky zamíří i v březnu. Během posledních kontrol policisté nezaznamenali žádné krádeže.

Nemuseli ani majitele motorových vozidel upozorňovat na odložené věci v autech. Žádné prohřešky muži zákona při kontrolách totiž nezjistili, doplnila k policejní akci tisková mluvčí Ludmila Světláková.

ČTĚTE: Buďte opatrní u bankomatu, varuje Mostecka policie

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516