Pachatele chytili strážníci přímo na místě činu!

6. leden 2015 | 13:42
Hlídka litvínovských strážníků městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.czHlídka litvínovských strážníků městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz

Litvínov - Z objektu litvínovské Herny v ulici Ruská přijala městská policie na pult centrální ochrany poplachové hlášení. Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků.

Podle slov velitele litvínovské městské policie Zdeňka Urbana na místě zasahující strážníci zjistili otevřené okno nad vchodovými dveřmi.

Pachatel byl ještě uvnitř objektu. Strážníci také zjistili, že se pachatel snažil z objektu uniknout pomocí vybouraných otvorů do sousedních provozoven, uvedl Urban.

Tudy se také strážníci do objektu dostali. Muže strážníci za pomoci donucovacích prostředků zadrželi a nasadili mu pouta. Zloděje pak předali Policii ČR, doplnil k události velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

ČTĚTE: Strážníci v Litvínově urovnávali rodinné spory

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516