Opilé děti řádili v Mostě. Dělaly výtržnosti a skončili v péči strážníků

8. prosinec 2014 | 22:41
Opilou mládež kontrolují mostečtí strážníci Foto: Městská policie MostOpilou mládež kontrolují mostečtí strážníci Foto: Městská policie Most

Most - Hlídka městské policie byla vyslána na základě telefonického volání na linku 156 do ulice SNP, kde skupina osob rozkopala odpadkový koš a odešla směrem k Luně.

O případu opilých dětí, které řádili v Mostě poblíž nemocnice informovala tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že zasahující strážníci městské policie u bloku 5 zajistili pětičlennou skupinu mládeže ve věku 14 a 15 let.

"Patnáctiletý chlapec se přiznal, že odpadkový koš vysypal, a odpadky si v přítomnosti strážníků zároveň uklidil. Jelikož příslušníci usoudili, že jsou pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek, byla provedená orientační dechová zkouška", uvedla Kozlová.

U čtyř osob byla zjištěna přítomnost alkoholu, jedna zkouška byla negativní.

Děti si na místě vyzvedli zákonní zástupci a událost byla postoupena příslušnici OSPOD, doplnila k případu tisková mluvčí Ilona Kozlová.

ČTĚTE: Mostecká Městská policie nabádá občany větší opatrnosti

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516