Nahý muž ohrožoval kolemjdoucí. Skončil na psychiatrii

19. září 2014 | 20:42
Mostečtí strážníci zadrželi nahého muže, který ohrožoval své okolí Foto: Městská policie MostMostečtí strážníci zadrželi nahého muže, který ohrožoval své okolí Foto: Městská policie Most

Most - Hlídka městské policie byla vyslána k mosteckému obchodnímu domu Tesco, kde se měl dle sdělení oznamovatele nacházet nahý muž, který běhal po silnici a ohrožoval ostatní kolemjdoucí.

O události informovala tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že zcela nahý muž byl strážníky zadržen u bloku 574, kde vykřikoval, choval se agresivně k procházejícím i příslušníkům, uvedla Kozlová.

Strážníci městské policie podle tiskové mluvčí asistovali přivolanému lékaři nejen při převozu sanitkou záchranné služby do nemocnice, ale i při jeho umístění na psychiatrické oddělení a připevnění na lůžko, doplnila Kozlová.

ČTĚTE:Na mol opilá žena vulgárně napadala prodavačky v obchodě, skončila na záchytce!Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516