Na mol opilý řidič nedal na Mostecku přednost a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem

4. červenec 2014 | 23:42
Dopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.czDopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Mostecko/Horní Jiřetín – Řidič osobního vozidla pod vlivem alkoholu nedal v pátek (4.7.2014) krátce po osmnácté hodině na křižovatce mezi obcemi Záluží u Litvínova a Komořan ve směru na obec Horní Jiřetín přednost v jízdě projíždějícímu osobnímu vozidlu se kterým se čelně střetl.

Při nehodě, kterou opilý muž za volantem způsobil došlo ke zranění řidičky, která řídila protijedoucí vozidlo.

Na místo nehody byly přivolány všechny složky mosteckého Integrovaného záchranného systému. Zasahující záchranáři si zraněnou řidičku na místě převzali do své péče a následně ji transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz na místě nehody jednotka hasičů provedla  protipožární opatření u obou havarovaných vozidel a zamezila úniku dalších provozních kapalin, které z obou vozidel po nehodě vytekly na silnici. Hasiči následně provedli celkový úklid komunikace.

Policisté opilého řidiče, který nehodu způsobil zadrželi a následně převezli k lékařskému vyšetření do nemocnice, kde byl opilci udělán i odběr krve na přítomnost alkoholu. Sdělil redakci MojeMostecko.cz na místě události jeden ze svědků nehody. Nehodu nyní vyšetřují mostečtí dopravní policisté.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.


Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent,  odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

Byty v Mostě jsou prý zamořeny štěnicemi. Až 60 procent, odhaduje mluvčí SBD Krušnohor

27/4 / AKTUALITY / MOST - Most má problém se štěnicemi. Zamořeno je až 60 procent domů města, uvedl web Českého rozhlasu Sever s odkazem na MF Dnes. Ta cituje mluvčího SBD Krušnohor Petra Prokeše.
SeveročeskýDeník.czNovinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516