Na mol opilý řidič nedal na Mostecku přednost a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem

4. červenec 2014 | 23:42
Dopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.czDopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Mostecko/Horní Jiřetín – Řidič osobního vozidla pod vlivem alkoholu nedal v pátek (4.7.2014) krátce po osmnácté hodině na křižovatce mezi obcemi Záluží u Litvínova a Komořan ve směru na obec Horní Jiřetín přednost v jízdě projíždějícímu osobnímu vozidlu se kterým se čelně střetl.

Při nehodě, kterou opilý muž za volantem způsobil došlo ke zranění řidičky, která řídila protijedoucí vozidlo.

Na místo nehody byly přivolány všechny složky mosteckého Integrovaného záchranného systému. Zasahující záchranáři si zraněnou řidičku na místě převzali do své péče a následně ji transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz na místě nehody jednotka hasičů provedla  protipožární opatření u obou havarovaných vozidel a zamezila úniku dalších provozních kapalin, které z obou vozidel po nehodě vytekly na silnici. Hasiči následně provedli celkový úklid komunikace.

Policisté opilého řidiče, který nehodu způsobil zadrželi a následně převezli k lékařskému vyšetření do nemocnice, kde byl opilci udělán i odběr krve na přítomnost alkoholu. Sdělil redakci MojeMostecko.cz na místě události jeden ze svědků nehody. Nehodu nyní vyšetřují mostečtí dopravní policisté.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516