Na mol opilý řidič nedal na Mostecku přednost a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem

4. červenec 2014 | 23:42
Dopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.czDopravní nehoda - zásah složek IZS Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Mostecko/Horní Jiřetín – Řidič osobního vozidla pod vlivem alkoholu nedal v pátek (4.7.2014) krátce po osmnácté hodině na křižovatce mezi obcemi Záluží u Litvínova a Komořan ve směru na obec Horní Jiřetín přednost v jízdě projíždějícímu osobnímu vozidlu se kterým se čelně střetl.

Při nehodě, kterou opilý muž za volantem způsobil došlo ke zranění řidičky, která řídila protijedoucí vozidlo.

Na místo nehody byly přivolány všechny složky mosteckého Integrovaného záchranného systému. Zasahující záchranáři si zraněnou řidičku na místě převzali do své péče a následně ji transportovali do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Dle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz na místě nehody jednotka hasičů provedla  protipožární opatření u obou havarovaných vozidel a zamezila úniku dalších provozních kapalin, které z obou vozidel po nehodě vytekly na silnici. Hasiči následně provedli celkový úklid komunikace.

Policisté opilého řidiče, který nehodu způsobil zadrželi a následně převezli k lékařskému vyšetření do nemocnice, kde byl opilci udělán i odběr krve na přítomnost alkoholu. Sdělil redakci MojeMostecko.cz na místě události jeden ze svědků nehody. Nehodu nyní vyšetřují mostečtí dopravní policisté.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516