Mostečtí kriminalisté objasnili anonymní oznámení o uložení bomby v SBD Krušnohor

6. prosinec 2014 | 19:18
Policie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSGPolicie ČR, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSG

Most - Třikrát během sedmi dnů oznámil na tísňovou linku 158 neznámý volající, že v budově stavebního bytového družstva Krušnohor v Mostě vybouchne bomba.

O případu informovala krajská ústecká policejní mluvčí Šárka Poláčková s tím, že poprvé se neznámý mužský hlas vyhrožující výbuchem ozval ve středu (19.11.) dopoledne. Policisté okamžitě přijali potřebná opatření a provedli prohlídku objektu s negativním výsledkem. Tentýž den odpoledne přijali policisté na tísňové lince znovu oznámení o uložení bomby v objektu bytového družstva. Opět následovala prohlídka budovy, i tentokrát s negativním výsledkem, uvedla Poláčková.

O týden později, (26.11.), volala na linku 158 neznámá žena, která uvedla, že několik lidí se právě chystá zaútočit na budovu stavebního bytového družstva Krušnohor s tím, že uložení bomby oznamovali již před týdnem, aby celou situaci zkomplikovali.

Policisté přijali potřebná opatření, budova byla evakuována, uzavřeno bylo její okolí a byla provedena prohlídka objektu s negativním výsledkem, doplnila k případu policejní mluvčí.

Intenzivní pátrání po anonymních oznamovatelích nyní dospělo až k obvinění z trestného činu.

Z šíření poplašné zprávy byli obviněni 32letá žena a 31letý muž, oba z Mostu. Trestní stíhání je vedeno na svobodě.

ČTĚTE: Další nehoda linkového autobusu, tentokrát v Mostě

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516