Mostecká policie kontrolovala parkoviště a upozorňovala řidiče na odložené věci ve vozidlech

23. červenec 2014 | 10:55
Hlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.cz

Most - Na mostecká parkoviště u supermarketů v ulici Rudolická a Kabátnická a do centra města včera vyrazili policisté oddělení tisku a prevence a obvodního oddělení Most.

O policejní akci s patřičným podnázvem "auto není trezor" informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci preventivní akce „Auto není trezor“ zaměřené na snížení počtu krádeží věcí z automobilů rozdávali řidičům letáky.

Upozornění motoristům dávali též za stěrače vozidel. Policisté varovali před krádežemi hlavně řidiče, kteří si v autech nechávali viditelně odložené věci – tašky, oblečení, nákupy a kabelky. Zároveň upozorňovali řidiče na nutnost zamykání dveří u aut při ukládání zboží do zavazadlového prostoru.

V tuto chvíli totiž může být auto vykradeno zloději a policisté těchto případů zaznamenali již několik. Na Mostecku bylo od začátku roku vykradeno 167 motorových vozidel, doplnila policejní mluvčí Světláková.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516