Mostecká policie kontrolovala parkoviště a upozorňovala řidiče na odložené věci ve vozidlech

23. červenec 2014 | 10:55
Hlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.cz

Most - Na mostecká parkoviště u supermarketů v ulici Rudolická a Kabátnická a do centra města včera vyrazili policisté oddělení tisku a prevence a obvodního oddělení Most.

O policejní akci s patřičným podnázvem "auto není trezor" informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci preventivní akce „Auto není trezor“ zaměřené na snížení počtu krádeží věcí z automobilů rozdávali řidičům letáky.

Upozornění motoristům dávali též za stěrače vozidel. Policisté varovali před krádežemi hlavně řidiče, kteří si v autech nechávali viditelně odložené věci – tašky, oblečení, nákupy a kabelky. Zároveň upozorňovali řidiče na nutnost zamykání dveří u aut při ukládání zboží do zavazadlového prostoru.

V tuto chvíli totiž může být auto vykradeno zloději a policisté těchto případů zaznamenali již několik. Na Mostecku bylo od začátku roku vykradeno 167 motorových vozidel, doplnila policejní mluvčí Světláková.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516