Mostecká policie kontrolovala parkoviště a upozorňovala řidiče na odložené věci ve vozidlech

23. červenec 2014 | 10:55
Hlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.czHlídka Policie ČR - kontrolní akce mosteckých parkovišť Foto: archiv Události112.cz

Most - Na mostecká parkoviště u supermarketů v ulici Rudolická a Kabátnická a do centra města včera vyrazili policisté oddělení tisku a prevence a obvodního oddělení Most.

O policejní akci s patřičným podnázvem "auto není trezor" informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci preventivní akce „Auto není trezor“ zaměřené na snížení počtu krádeží věcí z automobilů rozdávali řidičům letáky.

Upozornění motoristům dávali též za stěrače vozidel. Policisté varovali před krádežemi hlavně řidiče, kteří si v autech nechávali viditelně odložené věci – tašky, oblečení, nákupy a kabelky. Zároveň upozorňovali řidiče na nutnost zamykání dveří u aut při ukládání zboží do zavazadlového prostoru.

V tuto chvíli totiž může být auto vykradeno zloději a policisté těchto případů zaznamenali již několik. Na Mostecku bylo od začátku roku vykradeno 167 motorových vozidel, doplnila policejní mluvčí Světláková.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516