Mohutný požár zničil byt v panelovém domě na sídlišti Janov

9. říjen 2014 | 20:45
Požár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.czPožár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov-Janov - Ve čtvrtek (9.10.) v jednom z bytů v Sadově ulici na litvínovském sídlišti Janov k došlo mohutnému požáru.

Požár podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz zcela zničil panelákový byt ve čtvrtém podlaží domu. Šlehající plameny byly vidět na několik kilometrů.

Na místě zasahovaly jednotky pofesionálních i dobrovolných hasičů. Nutno zmínit, že k požárům na zmiňovaném sídlišti, které je mezi místními obyvateli Litvínova zváno jako "romské Ghetto Janov" dochází poslední dobou poměrně velmi často.

Litvínovská radnice ve spolupráci s městskou policii navýšila kontroly ve zmiňované lokalitě města. V několika případech policie ve spolupráci s hasiči vyšetřováním zjistili, že mnoho těchto požárů úmyslně zakládají mladí výrostci, kteří tímto způsobem "pravděpodobně" krátí svůj volný čas.

Příčiny dnešního požáru vyšetřuje policie a také krajský vyšetřovatel ústeckých hasičů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516