Mohutný požár zničil byt v panelovém domě na sídlišti Janov

9. říjen 2014 | 20:45
Požár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.czPožár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov-Janov - Ve čtvrtek (9.10.) v jednom z bytů v Sadově ulici na litvínovském sídlišti Janov k došlo mohutnému požáru.

Požár podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz zcela zničil panelákový byt ve čtvrtém podlaží domu. Šlehající plameny byly vidět na několik kilometrů.

Na místě zasahovaly jednotky pofesionálních i dobrovolných hasičů. Nutno zmínit, že k požárům na zmiňovaném sídlišti, které je mezi místními obyvateli Litvínova zváno jako "romské Ghetto Janov" dochází poslední dobou poměrně velmi často.

Litvínovská radnice ve spolupráci s městskou policii navýšila kontroly ve zmiňované lokalitě města. V několika případech policie ve spolupráci s hasiči vyšetřováním zjistili, že mnoho těchto požárů úmyslně zakládají mladí výrostci, kteří tímto způsobem "pravděpodobně" krátí svůj volný čas.

Příčiny dnešního požáru vyšetřuje policie a také krajský vyšetřovatel ústeckých hasičů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516