Mohutný požár zničil byt v panelovém domě na sídlišti Janov

9. říjen 2014 | 20:45
Požár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.czPožár na Litvínovském sídlišti Janov Foto: archiv Události112.cz

Litvínov-Janov - Ve čtvrtek (9.10.) v jednom z bytů v Sadově ulici na litvínovském sídlišti Janov k došlo mohutnému požáru.

Požár podle informací redakce SeveročeskýDeník.cz zcela zničil panelákový byt ve čtvrtém podlaží domu. Šlehající plameny byly vidět na několik kilometrů.

Na místě zasahovaly jednotky pofesionálních i dobrovolných hasičů. Nutno zmínit, že k požárům na zmiňovaném sídlišti, které je mezi místními obyvateli Litvínova zváno jako "romské Ghetto Janov" dochází poslední dobou poměrně velmi často.

Litvínovská radnice ve spolupráci s městskou policii navýšila kontroly ve zmiňované lokalitě města. V několika případech policie ve spolupráci s hasiči vyšetřováním zjistili, že mnoho těchto požárů úmyslně zakládají mladí výrostci, kteří tímto způsobem "pravděpodobně" krátí svůj volný čas.

Příčiny dnešního požáru vyšetřuje policie a také krajský vyšetřovatel ústeckých hasičů.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516