Mladý agresor útočil na svého otce! Skončil v péči strážníků

28. červenec 2014 | 23:04
Agresivní mladík fyzicky napadl svého otce | krimi z mostecka Foto: Městská policie MostAgresivní mladík fyzicky napadl svého otce | krimi z mostecka Foto: Městská policie Most

Most - Všímavá oznamovatelka na tísňovou linku 156 městské policie upozornila strážníky na dvojici vzájemně napadajících se osob u bloku 571.

O rodinném incidentu informovala tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že zasahující hlídka městské policie na místě zajistila mladíka, který venčil psa a zvyšoval agresivitu proti muži ležícímu na chodníku.

Ukázalo se, že se jedná o syna a otce značně posilněné alkoholem, a protože syn ve své agresivitě neustával, nereagoval na zákonnou výzvu příslušníků, aby zanechal protiprávní jednání, byl sveden k zemi a poután. Otec odmítl věc dále řešit. Strážníci městské policie 23letého syna převezli do nemocnice na ošetření po donucovacích prostředcích, doplnila Kozlová.

Za neuposlechnutí veřejné osoby bude řešen příslušnou komisí magistrátu města. Mladík nadýchal 1,87 promile!

ČTĚTE: Mladík skončil na psychiatrii. Sebepoškozoval se nožem

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516