Malé dítě se v Mostě popálilo vroucí vodou. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník!

31. srpen 2014 | 21:58
Vrtulník ústeckých leteckých záchranářů Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MSGVrtulník ústeckých leteckých záchranářů Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MSG

Most - V neděli (31.8.) poslední prázdninový den bylo v podvečerních hodinách u mosteckého zimního stadionu poblíž obchodního centra Kaufland velmi rušno.

Podle informací redakce MojeMostecko.cz & SeveročeskýDeník.cz došlo k vážnému úrazu malého dítěte, které se v jednom z bytů v ulici Budovatelů poblíž bloku 100 opařilo vroucí vodou a způsobilo si tak popáleniny.

Na místo události byla přivolána posádka záchranné služby. I přes nepřízeň počasí, které po celý nedělní den v Mostě panovalo (silný vítr a mohutný déšť) dispečink záchranné služby na místo povolal i vrtulník leteckých záchranářů, kteří si na místě od pozemní posádky převzali popálené dítě, které následně transportovali letecky do nemocnice.

Vedle záchranářů na místě zasahovaly také hlídky policistů, kteří museli zajistit volné místo pro přistání lékařského vrtulníku.

Smutná realita ...

Bohužel přílet vrtulníku leteckých záchranářů takřka okamžitě přilákal davy přihlížejících mostečanů. Záchranu lidského života, navíc malého dítěte si nenechali ujít ani někteří jedinci, kteří ji takřka okamžitě publikovali na internetu a socíálních sítích a považovali ji za jakou si senzaci...

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516