Malé dítě se v Mostě popálilo vroucí vodou. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník!

31. srpen 2014 | 21:58
Vrtulník ústeckých leteckých záchranářů Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MSGVrtulník ústeckých leteckých záchranářů Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MSG

Most - V neděli (31.8.) poslední prázdninový den bylo v podvečerních hodinách u mosteckého zimního stadionu poblíž obchodního centra Kaufland velmi rušno.

Podle informací redakce MojeMostecko.cz & SeveročeskýDeník.cz došlo k vážnému úrazu malého dítěte, které se v jednom z bytů v ulici Budovatelů poblíž bloku 100 opařilo vroucí vodou a způsobilo si tak popáleniny.

Na místo události byla přivolána posádka záchranné služby. I přes nepřízeň počasí, které po celý nedělní den v Mostě panovalo (silný vítr a mohutný déšť) dispečink záchranné služby na místo povolal i vrtulník leteckých záchranářů, kteří si na místě od pozemní posádky převzali popálené dítě, které následně transportovali letecky do nemocnice.

Vedle záchranářů na místě zasahovaly také hlídky policistů, kteří museli zajistit volné místo pro přistání lékařského vrtulníku.

Smutná realita ...

Bohužel přílet vrtulníku leteckých záchranářů takřka okamžitě přilákal davy přihlížejících mostečanů. Záchranu lidského života, navíc malého dítěte si nenechali ujít ani někteří jedinci, kteří ji takřka okamžitě publikovali na internetu a socíálních sítích a považovali ji za jakou si senzaci...

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516