Litvínovan ukradl kolo, které stálo před horskou restaurací

15. červenec 2014 | 11:27
Hlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.czHlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.cz

Litvínov - Policisté z policejní stanice Nová Ves v Horách vypátrali zloděje, který v polovině června v obci Hora Svaté Kateřiny odcizil jízdní kolo v hodnotě 23 000 korun. To si jeho majitel odstavil na chvíli před tamní restaurací a nechal ho opřené o zeď.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že kola tovární značky KTM si v odpoledních hodinách všiml 26letý muž z Litvínova, který do hor přijel krást a dopravní prostředek odcizil. Jak s ním poté naložil, policistům neuvedl. Policie však zjistila, že ho nabízel k prodeji. Vyšetřovatel Litvínovana obvinil z přečinu krádeže a usnesení o stíhání mu doručil do vazební věznice, kde je pro jinou majetkovou trestnou činnost. Stíhaný má bohatou trestní minulost, kdy kradl zejména v obchodech, doplnila policejní mluvčí.

Obviněnému hrozí za tento čin až tříletý trest odnětí svobody. Je podezřelý i z krádeže kola v sousedním Německu.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516