Litvínovan ukradl kolo, které stálo před horskou restaurací

15. červenec 2014 | 11:27
Hlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.czHlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.cz

Litvínov - Policisté z policejní stanice Nová Ves v Horách vypátrali zloděje, který v polovině června v obci Hora Svaté Kateřiny odcizil jízdní kolo v hodnotě 23 000 korun. To si jeho majitel odstavil na chvíli před tamní restaurací a nechal ho opřené o zeď.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že kola tovární značky KTM si v odpoledních hodinách všiml 26letý muž z Litvínova, který do hor přijel krást a dopravní prostředek odcizil. Jak s ním poté naložil, policistům neuvedl. Policie však zjistila, že ho nabízel k prodeji. Vyšetřovatel Litvínovana obvinil z přečinu krádeže a usnesení o stíhání mu doručil do vazební věznice, kde je pro jinou majetkovou trestnou činnost. Stíhaný má bohatou trestní minulost, kdy kradl zejména v obchodech, doplnila policejní mluvčí.

Obviněnému hrozí za tento čin až tříletý trest odnětí svobody. Je podezřelý i z krádeže kola v sousedním Německu.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516