Litvínovan ukradl kolo, které stálo před horskou restaurací

15. červenec 2014 | 11:27
Hlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.czHlídka Policie ČR Foto: archiv MojeMostecko.cz | SeveročeskýDeník.cz

Litvínov - Policisté z policejní stanice Nová Ves v Horách vypátrali zloděje, který v polovině června v obci Hora Svaté Kateřiny odcizil jízdní kolo v hodnotě 23 000 korun. To si jeho majitel odstavil na chvíli před tamní restaurací a nechal ho opřené o zeď.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že kola tovární značky KTM si v odpoledních hodinách všiml 26letý muž z Litvínova, který do hor přijel krást a dopravní prostředek odcizil. Jak s ním poté naložil, policistům neuvedl. Policie však zjistila, že ho nabízel k prodeji. Vyšetřovatel Litvínovana obvinil z přečinu krádeže a usnesení o stíhání mu doručil do vazební věznice, kde je pro jinou majetkovou trestnou činnost. Stíhaný má bohatou trestní minulost, kdy kradl zejména v obchodech, doplnila policejní mluvčí.

Obviněnému hrozí za tento čin až tříletý trest odnětí svobody. Je podezřelý i z krádeže kola v sousedním Německu.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516