Linka 156 mosteckých strážníků je linkou tísňovou, né informační

8. prosinec 2014 | 22:31
Znak městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSGZnak městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSG

Most - Městská policie je tu pro občany. Strážníci městské policie zajišťují bezpečnost občanů a veřejný pořádek ve městě.

O tzv. "zneužívání" tísňové linky mosteckých strážníků informovala jejich tisková mluvčí Ilona Kozlová s tím, že v poslední době narůstá volání na linku 156, aniž by ji volající využili v tísni či jiné nenadálé situaci, uvedla Kozlová.

Z tohoto důvodu městská policie apeluje na občany, aby si uvědomili, že v tomto případě blokují linku lidem, kteří se v tísni nacházejí.

"Pro zjišťování informací, telefonních kontaktů či jiných údajů volající na městskou policii mohou využít telefonní linku 476448719 nebo 476441041 a být ohleduplní k lidem, kteří se v tísni nacházejí a potřebují okamžitou pomoc", doplnila Ilona Kozlová z městské policie..

Denně je na linku 156 přijato zhruba sto telefonických oznámení.

ČTĚTE: Mostecká Městská policie nabádá občany větší opatrnosti

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516