Linka 156 mosteckých strážníků je linkou tísňovou, né informační

8. prosinec 2014 | 22:31
Znak městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSGZnak městské policie, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz / MSG

Most - Městská policie je tu pro občany. Strážníci městské policie zajišťují bezpečnost občanů a veřejný pořádek ve městě.

O tzv. "zneužívání" tísňové linky mosteckých strážníků informovala jejich tisková mluvčí Ilona Kozlová s tím, že v poslední době narůstá volání na linku 156, aniž by ji volající využili v tísni či jiné nenadálé situaci, uvedla Kozlová.

Z tohoto důvodu městská policie apeluje na občany, aby si uvědomili, že v tomto případě blokují linku lidem, kteří se v tísni nacházejí.

"Pro zjišťování informací, telefonních kontaktů či jiných údajů volající na městskou policii mohou využít telefonní linku 476448719 nebo 476441041 a být ohleduplní k lidem, kteří se v tísni nacházejí a potřebují okamžitou pomoc", doplnila Ilona Kozlová z městské policie..

Denně je na linku 156 přijato zhruba sto telefonických oznámení.

ČTĚTE: Mostecká Městská policie nabádá občany větší opatrnosti

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516