Lapka okradl dvě dívky a chlapce o mobily, krade v centru v autobusech a na zastávce

5. září 2014 | 23:01
Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / MSGPolicie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / MSG

Most - Policie v Mostě zaznamenala tento týden tři případy, kdy pachatel okradl 2 dívky a chlapce o mobilní telefony. Poslední případ se stal včera krátce po 14. hodině, kdy neznámý muž poškozené slečně v autobuse MHD na zastávce u obchodního domu Central odcizil při vystupování mobilní telefon, který si dívka položila na kabelku.

Zloděj stihl z autobusu vyběhnout. Lapka byl ve věku kolem 20 let, měl černé krátké vlasy, tmavé kalhoty, zřejmě tepláky a sportovní bundu. O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

K druhé krádeží došlo ve středu na zastávce u sportovní haly v Mostě. Kolem 13.45 hodiny tam stál mladík, který čekal na autobus jedoucí směrem k nádraží Most. V tu dobu přijel do zastávky autobus, z něhož vystoupil mladý muž. Mladík zrovna držel v ruce mobilní telefon, který mu neznámý vytrhl z ruky a utíkal směrem k hotelu Domino, za nímž se poté ztratil z dohledu. Okradený ho nepronásledoval, protože měl z něj strach. Pachatel byl ve věku 25 let, měl černé krátké vlasy, na sobě tmavé tepláky a mikinu tmavé barvy, uvedla policejní mluvčí.

Policie přijme informace případných svědků všech tří událostí na lince tísňového volání 158.Další případ se udál v úterý pár minut před 13. hodinou. Poškozená jela autobusem z Litvínova do Mostu. Při vystoupení u OC Central v Mostě se dívala na mobil. Náhle vystoupil i neznámý muž, který jí telefon vyškubl z ruky a poté běžel do průchodu přilehlého domu naproti zastávce. Pachatel byl ve věku 20 - 25 let, měl štíhlou postavu, černé krátké kudrnaté vlasy, hnědé oči. Oblečen byl do černých tepláků a tmavé mikiny s kapucí, doplnila Světláková.

ČTĚTE: V bunkru zavládla tma! Zloděj se vloupal do krytu civilní obrany

ČTĚTE: Krimi ze Štětska. Mladík kradl postel či černý odběr elektřiny

Policisté mosteckého obvodního oddělení apelují zejména na děti, aby byly při telefonování opatrné a sledovaly také dění v okolí. Podle dosavadních informacích se zřejmě jedná o stejnou osobu pachatele. Je to mladý muž, štíhlé postavy, nosí sportovní oblečení tmavých barev, má tmavé oči, krátké černé vlasy a při krádežích nehovoří. Po odcizení mobilu vždy uteče. Cestuje v autobusech MHD, které nahrazují tramvajovou dopravu.

O ČEM JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI: MojeLitoměřicko.cz spouští vlastní facebookový profil. Bude jiný, než ostatní

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516