Lapka okradl dvě dívky a chlapce o mobily, krade v centru v autobusech a na zastávce

5. září 2014 | 23:01
Policie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / MSGPolicie ČR-ilustrační foto Foto: archiv Události112.cz / MSG

Most - Policie v Mostě zaznamenala tento týden tři případy, kdy pachatel okradl 2 dívky a chlapce o mobilní telefony. Poslední případ se stal včera krátce po 14. hodině, kdy neznámý muž poškozené slečně v autobuse MHD na zastávce u obchodního domu Central odcizil při vystupování mobilní telefon, který si dívka položila na kabelku.

Zloděj stihl z autobusu vyběhnout. Lapka byl ve věku kolem 20 let, měl černé krátké vlasy, tmavé kalhoty, zřejmě tepláky a sportovní bundu. O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

K druhé krádeží došlo ve středu na zastávce u sportovní haly v Mostě. Kolem 13.45 hodiny tam stál mladík, který čekal na autobus jedoucí směrem k nádraží Most. V tu dobu přijel do zastávky autobus, z něhož vystoupil mladý muž. Mladík zrovna držel v ruce mobilní telefon, který mu neznámý vytrhl z ruky a utíkal směrem k hotelu Domino, za nímž se poté ztratil z dohledu. Okradený ho nepronásledoval, protože měl z něj strach. Pachatel byl ve věku 25 let, měl černé krátké vlasy, na sobě tmavé tepláky a mikinu tmavé barvy, uvedla policejní mluvčí.

Policie přijme informace případných svědků všech tří událostí na lince tísňového volání 158.Další případ se udál v úterý pár minut před 13. hodinou. Poškozená jela autobusem z Litvínova do Mostu. Při vystoupení u OC Central v Mostě se dívala na mobil. Náhle vystoupil i neznámý muž, který jí telefon vyškubl z ruky a poté běžel do průchodu přilehlého domu naproti zastávce. Pachatel byl ve věku 20 - 25 let, měl štíhlou postavu, černé krátké kudrnaté vlasy, hnědé oči. Oblečen byl do černých tepláků a tmavé mikiny s kapucí, doplnila Světláková.

ČTĚTE: V bunkru zavládla tma! Zloděj se vloupal do krytu civilní obrany

ČTĚTE: Krimi ze Štětska. Mladík kradl postel či černý odběr elektřiny

Policisté mosteckého obvodního oddělení apelují zejména na děti, aby byly při telefonování opatrné a sledovaly také dění v okolí. Podle dosavadních informacích se zřejmě jedná o stejnou osobu pachatele. Je to mladý muž, štíhlé postavy, nosí sportovní oblečení tmavých barev, má tmavé oči, krátké černé vlasy a při krádežích nehovoří. Po odcizení mobilu vždy uteče. Cestuje v autobusech MHD, které nahrazují tramvajovou dopravu.

O ČEM JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI: MojeLitoměřicko.cz spouští vlastní facebookový profil. Bude jiný, než ostatní

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516