Dvě ženy havarovaly krátce po sobě na Mostecku. Obě skončily v nemocnici

31. červenec 2014 | 18:54
Profesionální hasiči PS Litvínov u dopravní nehody Foto: archiv Události112.cz / J.B.Profesionální hasiči PS Litvínov u dopravní nehody Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Mostecko - Dopravní policie včera vyjížděla k dvěma nehodám, při kterých havarovaly ženy. Řidička osobního vozidla značky Renault odpoledne jela po ulici Jana Palacha, kde zatím z nezjištěných příčin vyjela vpravo mimo vozovku na vyvýšený travnatý pás a tam čelně narazila do sloupu veřejného osvětlení.

Se zraněním byla převezena rychlou záchrannou službou do nemocnice. Alkohol u ní nebyl zjištěn. Na vozidle vznikla škoda vyšší jak padesát tisíc korun.

O dopravních nehodách informovala tisková mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Druhá nehoda se stala kolem 17. hodiny na komunikaci ve směru od obce Klíny na Litvínov. Osmadvacetiletá řidička motocyklu značky Suzuki v levotočivé zatáčce vyjela mimo silnici a narazila do svahu.

Při nehodě spadla z motocyklu a utrpěla zranění, se kterým skončila v nemocnici. Policie vyčíslila hmotnou škodu na částku 10 000 korun, doplnila k nehodám policejní mluvčí.

ČTĚTE: Přímo před Ústeckou krajskou nemocnicí se střetla dvě vozidla

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516