Dvě ženy havarovaly krátce po sobě na Mostecku. Obě skončily v nemocnici

31. červenec 2014 | 18:54
Profesionální hasiči PS Litvínov u dopravní nehody Foto: archiv Události112.cz / J.B.Profesionální hasiči PS Litvínov u dopravní nehody Foto: archiv Události112.cz / J.B.

Mostecko - Dopravní policie včera vyjížděla k dvěma nehodám, při kterých havarovaly ženy. Řidička osobního vozidla značky Renault odpoledne jela po ulici Jana Palacha, kde zatím z nezjištěných příčin vyjela vpravo mimo vozovku na vyvýšený travnatý pás a tam čelně narazila do sloupu veřejného osvětlení.

Se zraněním byla převezena rychlou záchrannou službou do nemocnice. Alkohol u ní nebyl zjištěn. Na vozidle vznikla škoda vyšší jak padesát tisíc korun.

O dopravních nehodách informovala tisková mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

Druhá nehoda se stala kolem 17. hodiny na komunikaci ve směru od obce Klíny na Litvínov. Osmadvacetiletá řidička motocyklu značky Suzuki v levotočivé zatáčce vyjela mimo silnici a narazila do svahu.

Při nehodě spadla z motocyklu a utrpěla zranění, se kterým skončila v nemocnici. Policie vyčíslila hmotnou škodu na částku 10 000 korun, doplnila k nehodám policejní mluvčí.

ČTĚTE: Přímo před Ústeckou krajskou nemocnicí se střetla dvě vozidla

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516