Dopravní hlídky kontrolovaly motorkáře a cyklisty na Mostecku

26. srpen 2014 | 20:13
Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012

Mostecko - V pondělí (25.8.) na silnicích Mostecka proběhla okresní dopravní bezpečnostní akce. Policisté při ní kontrolovali nejen vozidla, ale i cyklisty a řidiče motocyklů.

O dopravní policejní akci informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že hlídky prováděly kontroly povinné výbavy jízdních kol, technického stavu motocyklů i automobilů.

Řidiče i cyklisty podrobily dechovým zkouškám na alkohol. Dopravní akce začala ráno a končila v pozdně odpoledních hodinách. Policisté silniční provoz sledovali v Mostě a zamířili i do okolních obcí. Motoristé se s nimi setkali v Havrani, Poleradech, Líšnici, Záluží, Souši, Lužicích i Patokryjích. Muži v uniformách během dne zjistili 11 dopravních přestupků.

Cyklisté i motocyklisté měli vše v pořádku. Policisté cyklistům předávali seznam povinné výbavy jízdních kol a někteří obdrželi i reflexní odrazky do kol. Osm řidičů aut překročilo stanovenou rychlost. Jeden řidič řídil pod vlivem alkoholu, jiný motorista za jízdy telefonoval, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Víkend ve znamení policejních kontrol. Řidiči jezdí nepřipoutaní

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516