Dopravní hlídky kontrolovaly motorkáře a cyklisty na Mostecku

26. srpen 2014 | 20:13
Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012

Mostecko - V pondělí (25.8.) na silnicích Mostecka proběhla okresní dopravní bezpečnostní akce. Policisté při ní kontrolovali nejen vozidla, ale i cyklisty a řidiče motocyklů.

O dopravní policejní akci informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že hlídky prováděly kontroly povinné výbavy jízdních kol, technického stavu motocyklů i automobilů.

Řidiče i cyklisty podrobily dechovým zkouškám na alkohol. Dopravní akce začala ráno a končila v pozdně odpoledních hodinách. Policisté silniční provoz sledovali v Mostě a zamířili i do okolních obcí. Motoristé se s nimi setkali v Havrani, Poleradech, Líšnici, Záluží, Souši, Lužicích i Patokryjích. Muži v uniformách během dne zjistili 11 dopravních přestupků.

Cyklisté i motocyklisté měli vše v pořádku. Policisté cyklistům předávali seznam povinné výbavy jízdních kol a někteří obdrželi i reflexní odrazky do kol. Osm řidičů aut překročilo stanovenou rychlost. Jeden řidič řídil pod vlivem alkoholu, jiný motorista za jízdy telefonoval, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Víkend ve znamení policejních kontrol. Řidiči jezdí nepřipoutaní

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516