Dopravní hlídky kontrolovaly motorkáře a cyklisty na Mostecku

26. srpen 2014 | 20:13
Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012Kontroly řidičů - policejní akce Foto: archiv Události112.cz / 2012

Mostecko - V pondělí (25.8.) na silnicích Mostecka proběhla okresní dopravní bezpečnostní akce. Policisté při ní kontrolovali nejen vozidla, ale i cyklisty a řidiče motocyklů.

O dopravní policejní akci informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že hlídky prováděly kontroly povinné výbavy jízdních kol, technického stavu motocyklů i automobilů.

Řidiče i cyklisty podrobily dechovým zkouškám na alkohol. Dopravní akce začala ráno a končila v pozdně odpoledních hodinách. Policisté silniční provoz sledovali v Mostě a zamířili i do okolních obcí. Motoristé se s nimi setkali v Havrani, Poleradech, Líšnici, Záluží, Souši, Lužicích i Patokryjích. Muži v uniformách během dne zjistili 11 dopravních přestupků.

Cyklisté i motocyklisté měli vše v pořádku. Policisté cyklistům předávali seznam povinné výbavy jízdních kol a někteří obdrželi i reflexní odrazky do kol. Osm řidičů aut překročilo stanovenou rychlost. Jeden řidič řídil pod vlivem alkoholu, jiný motorista za jízdy telefonoval, doplnila Světláková.

ČTĚTE: Víkend ve znamení policejních kontrol. Řidiči jezdí nepřipoutaní

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře



Top zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.




SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516