Čtyři řidiči byli pod vlivem drogy, tři pili alkohol–výsledek víkendových kontrol

12. leden 2015 | 10:09
Policejní kontroly řidičů na mostecku, ilustrační foto. Foto: archiv Městská policie MostPolicejní kontroly řidičů na mostecku, ilustrační foto. Foto: archiv Městská policie Most

Mostecko - Policie o víkendu přistihla sedm řidičů pod vlivem návykových látek. Tři z nich měli pozitivní dechovou zkoušku na alkohol a u čtyř motoristů hlídky policie zjistily, že muži za volantem řídí pod vlivem drog.

O policejní akci na mostecku, která byla zaměřena na řidiče informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že dvě kontroly provedli muži zákona v odpoledních hodinách, pět řidičů policisté zastavili v pozdně noční době.

"V pěti případech proběhly kontroly na silnicích města Mostu, jednou v obci Braňany a v Litvínově". Překročení rychlosti bylo důvodem zastavení vozidla značky Audi v neděli po poledni, jehož řidič měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol.

Všichni řidiči si od policie odnesli záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případy jsou šetřeny ve zkráceném řízení, doplnila Ludmila Světláková z mostecké policie.

ČTĚTE: Řidič byl pod vlivem drog, užil pervitin a také marihuanu!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře



Top zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.




SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516