Čtyři řidiči byli pod vlivem drogy, tři pili alkohol–výsledek víkendových kontrol

12. leden 2015 | 10:09
Policejní kontroly řidičů na mostecku, ilustrační foto. Foto: archiv Městská policie MostPolicejní kontroly řidičů na mostecku, ilustrační foto. Foto: archiv Městská policie Most

Mostecko - Policie o víkendu přistihla sedm řidičů pod vlivem návykových látek. Tři z nich měli pozitivní dechovou zkoušku na alkohol a u čtyř motoristů hlídky policie zjistily, že muži za volantem řídí pod vlivem drog.

O policejní akci na mostecku, která byla zaměřena na řidiče informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že dvě kontroly provedli muži zákona v odpoledních hodinách, pět řidičů policisté zastavili v pozdně noční době.

"V pěti případech proběhly kontroly na silnicích města Mostu, jednou v obci Braňany a v Litvínově". Překročení rychlosti bylo důvodem zastavení vozidla značky Audi v neděli po poledni, jehož řidič měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol.

Všichni řidiči si od policie odnesli záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případy jsou šetřeny ve zkráceném řízení, doplnila Ludmila Světláková z mostecké policie.

ČTĚTE: Řidič byl pod vlivem drog, užil pervitin a také marihuanu!

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516