Chystal se skočit z okna! Sebevražedný skok mu rozmluvil policejní vyjednavač

11. listopad 2014 | 11:22
Sebevrah chtěl ukončit svůj život skokem z okna mosteckého bytu. Foto: Městská policie MostSebevrah chtěl ukončit svůj život skokem z okna mosteckého bytu. Foto: Městská policie Most

Most - Po přijetí telefonického oznámení na tísňovou linku 156 mostecké městské policie, kdy obyvatelka domu v ulici Fučíka upozornila na sedícího muže na okenním parapetu byly takřka okamžitě zalarmovány všechny záchranné složky.

Strážníci městské policie spolu s Policii ČR zajistili okamžitě místo události proti vstupu nepovolaných osob.

Silně psychicky narušený a zmatený mladý muž chtěl podle informací redakce MojeMosteceko ukončit svůj život skokem z okna bytu.

Strážníci městské policie v minulosti již muže několikrát zajišťovali. Na místo se dostavil také policejní vyjednavač, který s mužem hovořil asi dvě hodiny. Policistovi se nakonec podařilo muže přemluvit aby opustil od svých úmyslů.

Devětadvacetiletý muž nakonec dobrovolně okno opustil a přivolanou sanitkou záchranné služby byl převezen do mostecké nemocnice.

Mladého sebevraha již velmi dobře znají, jak strážníci městské policie, tak i státní policisté, uvedla tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že "na muže již v minulosti opakovaně strážníci vyjížděli, když například běhal po domě a kopal obyvatelům do dveří, nebo když polonahý běhal s hydrantovou hadicí po domě v domnění, že ho někdo pronásleduje", doplnila Kozlová.

ČTĚTE: Nahý muž ohrožoval kolemjdoucí. Skončil na psychiatrii

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516