Chystal se skočit z okna! Sebevražedný skok mu rozmluvil policejní vyjednavač

11. listopad 2014 | 11:22
Sebevrah chtěl ukončit svůj život skokem z okna mosteckého bytu. Foto: Městská policie MostSebevrah chtěl ukončit svůj život skokem z okna mosteckého bytu. Foto: Městská policie Most

Most - Po přijetí telefonického oznámení na tísňovou linku 156 mostecké městské policie, kdy obyvatelka domu v ulici Fučíka upozornila na sedícího muže na okenním parapetu byly takřka okamžitě zalarmovány všechny záchranné složky.

Strážníci městské policie spolu s Policii ČR zajistili okamžitě místo události proti vstupu nepovolaných osob.

Silně psychicky narušený a zmatený mladý muž chtěl podle informací redakce MojeMosteceko ukončit svůj život skokem z okna bytu.

Strážníci městské policie v minulosti již muže několikrát zajišťovali. Na místo se dostavil také policejní vyjednavač, který s mužem hovořil asi dvě hodiny. Policistovi se nakonec podařilo muže přemluvit aby opustil od svých úmyslů.

Devětadvacetiletý muž nakonec dobrovolně okno opustil a přivolanou sanitkou záchranné služby byl převezen do mostecké nemocnice.

Mladého sebevraha již velmi dobře znají, jak strážníci městské policie, tak i státní policisté, uvedla tisková mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová s tím, že "na muže již v minulosti opakovaně strážníci vyjížděli, když například běhal po domě a kopal obyvatelům do dveří, nebo když polonahý běhal s hydrantovou hadicí po domě v domnění, že ho někdo pronásleduje", doplnila Kozlová.

ČTĚTE: Nahý muž ohrožoval kolemjdoucí. Skončil na psychiatrii

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516