Chtěl okrást spící pacientku! Množící se krádeže v Mostecké nemocnici

7. srpen 2014 | 11:53
Policisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČRPolicisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČR

Most - Nemilé překvapení čekalo jednu ženu z Mostu, která je hospitalizována na oddělení mostecké nemocnice. Včera odpoledne na pokoji ležela a spala. Když se probudila, uviděla nad sebou obličej neznámého muže, který se jí hrabal v tašce, kterou měla zavěšenou na nemocničním lůžku proto, aby na ni dosáhla.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena začala okamžitě volat o pomoc. Lapka se zalekl a vyběhl ihned z pokoje. Volání zaslechl muž z Mostu, který byl v nemocnici na návštěvě u příbuzné a podezřelého začal hned pronásledovat. Ze šestého patra za ním běžel po schodech až do suterénu budovy a poté i před nemocnici, kde ho zadržel na ulici. Podezřelý nekladl aktivní odpor. Mladý muž pak požadal motoristku, aby přivolala policii a s lapkou vyčkal do příjezdu policejní hlídky.

Policie muži sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže ve stádiu pokusu. Jak se ukázalo, 23letý muž z Bíliny už trestnou činnost v minulosti páchal a byl za ni letos pravomocně odsouzen.

K odcizení věcí nedošlo. Policie v Mostě touto cestou děkuje 37letému Mostečanovi, který velkou měrou přispěl k zadržení recidivisty, doplnila Světláková.

KRIMI ZE SEVERU: Napadeného muže musela záchranka převést do nemocnice. Případem se zabývají policisté

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516