Chtěl okrást spící pacientku! Množící se krádeže v Mostecké nemocnici

7. srpen 2014 | 11:53
Policisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČRPolicisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČR

Most - Nemilé překvapení čekalo jednu ženu z Mostu, která je hospitalizována na oddělení mostecké nemocnice. Včera odpoledne na pokoji ležela a spala. Když se probudila, uviděla nad sebou obličej neznámého muže, který se jí hrabal v tašce, kterou měla zavěšenou na nemocničním lůžku proto, aby na ni dosáhla.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena začala okamžitě volat o pomoc. Lapka se zalekl a vyběhl ihned z pokoje. Volání zaslechl muž z Mostu, který byl v nemocnici na návštěvě u příbuzné a podezřelého začal hned pronásledovat. Ze šestého patra za ním běžel po schodech až do suterénu budovy a poté i před nemocnici, kde ho zadržel na ulici. Podezřelý nekladl aktivní odpor. Mladý muž pak požadal motoristku, aby přivolala policii a s lapkou vyčkal do příjezdu policejní hlídky.

Policie muži sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže ve stádiu pokusu. Jak se ukázalo, 23letý muž z Bíliny už trestnou činnost v minulosti páchal a byl za ni letos pravomocně odsouzen.

K odcizení věcí nedošlo. Policie v Mostě touto cestou děkuje 37letému Mostečanovi, který velkou měrou přispěl k zadržení recidivisty, doplnila Světláková.

KRIMI ZE SEVERU: Napadeného muže musela záchranka převést do nemocnice. Případem se zabývají policisté

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti,  kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.czNovinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516