Chtěl okrást spící pacientku! Množící se krádeže v Mostecké nemocnici

7. srpen 2014 | 11:53
Policisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČRPolicisté zadrželi zloděje Foto: archiv Policie ČR

Most - Nemilé překvapení čekalo jednu ženu z Mostu, která je hospitalizována na oddělení mostecké nemocnice. Včera odpoledne na pokoji ležela a spala. Když se probudila, uviděla nad sebou obličej neznámého muže, který se jí hrabal v tašce, kterou měla zavěšenou na nemocničním lůžku proto, aby na ni dosáhla.

O případu informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že žena začala okamžitě volat o pomoc. Lapka se zalekl a vyběhl ihned z pokoje. Volání zaslechl muž z Mostu, který byl v nemocnici na návštěvě u příbuzné a podezřelého začal hned pronásledovat. Ze šestého patra za ním běžel po schodech až do suterénu budovy a poté i před nemocnici, kde ho zadržel na ulici. Podezřelý nekladl aktivní odpor. Mladý muž pak požadal motoristku, aby přivolala policii a s lapkou vyčkal do příjezdu policejní hlídky.

Policie muži sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže ve stádiu pokusu. Jak se ukázalo, 23letý muž z Bíliny už trestnou činnost v minulosti páchal a byl za ni letos pravomocně odsouzen.

K odcizení věcí nedošlo. Policie v Mostě touto cestou děkuje 37letému Mostečanovi, který velkou měrou přispěl k zadržení recidivisty, doplnila Světláková.

KRIMI ZE SEVERU: Napadeného muže musela záchranka převést do nemocnice. Případem se zabývají policisté

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516