Chodce v Mostě smetlo osobní vozidlo. Vzlétnout musel i lékařský vrtulník

10. prosinec 2014 | 21:25
Letecká záchranná služba ÚK, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz /2013Letecká záchranná služba ÚK, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz /2013

Most - Ve středu (10.12.) v odpoledních hodinách došlo v mostecké ulici Zdeňka Štěpánka k vážné dopravní nehodě, při které chodec vstoupil do vozovky právě projíždějícímu osobnímu vozidlu, které jej srazilo.

Podle informací redakce MojeMostecko.cz sražený muž vstoupil do vozovky mezi zaparkovanými automobily v místech, kde nebyl přechod pro chodce.

K události došlo poblíž místní základní školy...

Na místo nehody byla ihned přivolána posádka záchranné služby a hlídky policie. Vzhledem k tomu, že sražený muž utrpěl vážná poranění byl na místo nehody přivolán také vrtulník letecké záchranky, který následně muže transportoval do krajské ústecké nemocnice.

Při příletu lékařského vrtulníku museli zasahující policisté zcela uzavřít mosteckou ulici Zdeňka Štěpánka a to z obou směrů. Příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté.

ČTĚTE: Na náledí havarovalovalo osobní vozidlo. Zasahovat museli letečtí záchranáři!Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516