Chodce v Mostě smetlo osobní vozidlo. Vzlétnout musel i lékařský vrtulník

10. prosinec 2014 | 21:25
Letecká záchranná služba ÚK, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz /2013Letecká záchranná služba ÚK, ilustrační foto. Foto: archiv Události112.cz /2013

Most - Ve středu (10.12.) v odpoledních hodinách došlo v mostecké ulici Zdeňka Štěpánka k vážné dopravní nehodě, při které chodec vstoupil do vozovky právě projíždějícímu osobnímu vozidlu, které jej srazilo.

Podle informací redakce MojeMostecko.cz sražený muž vstoupil do vozovky mezi zaparkovanými automobily v místech, kde nebyl přechod pro chodce.

K události došlo poblíž místní základní školy...

Na místo nehody byla ihned přivolána posádka záchranné služby a hlídky policie. Vzhledem k tomu, že sražený muž utrpěl vážná poranění byl na místo nehody přivolán také vrtulník letecké záchranky, který následně muže transportoval do krajské ústecké nemocnice.

Při příletu lékařského vrtulníku museli zasahující policisté zcela uzavřít mosteckou ulici Zdeňka Štěpánka a to z obou směrů. Příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté.

ČTĚTE: Na náledí havarovalovalo osobní vozidlo. Zasahovat museli letečtí záchranáři!Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516