AKTUALIZUJEME: Mladý motorkář při střetu přelétl vůz, skončil v nemocnici s těžkým zraněním

14. červenec 2014 | 13:04
Záchranná služba Most Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MojeMostecko.czZáchranná služba Most Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz | MojeMostecko.cz

Lom - K vážné dopravní nehodě došlo v neděli ve večerních hodinách v obci Lom. Řidič vozidla značky Citroen se na ulici Osecká při odbočování vlevo do ulice B. Němcové střetl s motorkářem.

O této nedělní dopravní nehodě jsme vás informovali jako první, asi třicet minut po nehodě.

Dnes (14.7.2014) přinášíme aktuální informace, které sdělila mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že motorkář jel ve stejném směru a vozidlo předjížděl.

Motocyklista narazil do boku vozu, následně přelétl auto i se strojem značky Yamaha, dopadl na chodník a těžce se zranil. Zraněný mladík byl převezen záchrannou službou do nemocnice. Při pádu navíc došlo k poškození omítky rodinného domu.

Míra zavinění je předmětem dalšího šetření policie. Ta vyčíslila hmotnou škodu na částku 91 000 korun, doplnila k nehodě Světláková.

PSALI JSME: V Lomu u Mostu se střetlo osobní vozidlo s projíždějícím motorkářem

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516