Agresoři Mostečana zkopali do bezvědomí, pak šli v klidu na pivo!

10. červenec 2014 | 14:57
Z činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP MostZ činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP Most

Most - Ve středu (9.7.2014) ve večerních hodinách na linku 156 zavolala žena, že v mostecké ulici Růžová dva muži kopou do muže ležícího na zemi, který je evidentně v bezvědomí.

O případu informovala tisková mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová s tím, že zasahující strážníci městské policie muži, který ležel na zemi v bezvědomí, měl závažné zranění v obličeji a slabě hmatatelný tep, okamžitě poskytli první pomoc a prostřednictvím dozorčího útvaru přivolali na místo sanitku záchranné služby.

Záchranáři na místě napadenému muži poskytli odbornou pomoc a následně jej odvezli do místní nemocnice.

Příslušníci na místě zajistili svědkyni, která znala útočníka a poskytla jeho popis a směr, kterým se ubíral. V inkriminované restauraci byl pachatel hlídkou městské a státní policie zadržen společně s komplicem, který útoku přihlížel. Oba muži byli předáni na příslušné oddělení Policie ČR, doplnila k případu Kozlová.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516