Agresoři Mostečana zkopali do bezvědomí, pak šli v klidu na pivo!

10. červenec 2014 | 14:57
Z činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP MostZ činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP Most

Most - Ve středu (9.7.2014) ve večerních hodinách na linku 156 zavolala žena, že v mostecké ulici Růžová dva muži kopou do muže ležícího na zemi, který je evidentně v bezvědomí.

O případu informovala tisková mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová s tím, že zasahující strážníci městské policie muži, který ležel na zemi v bezvědomí, měl závažné zranění v obličeji a slabě hmatatelný tep, okamžitě poskytli první pomoc a prostřednictvím dozorčího útvaru přivolali na místo sanitku záchranné služby.

Záchranáři na místě napadenému muži poskytli odbornou pomoc a následně jej odvezli do místní nemocnice.

Příslušníci na místě zajistili svědkyni, která znala útočníka a poskytla jeho popis a směr, kterým se ubíral. V inkriminované restauraci byl pachatel hlídkou městské a státní policie zadržen společně s komplicem, který útoku přihlížel. Oba muži byli předáni na příslušné oddělení Policie ČR, doplnila k případu Kozlová.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516