Agresoři Mostečana zkopali do bezvědomí, pak šli v klidu na pivo!

10. červenec 2014 | 14:57
Z činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP MostZ činnosti mostecké městské policie - agresivní útok v Mostě Foto: MP Most

Most - Ve středu (9.7.2014) ve večerních hodinách na linku 156 zavolala žena, že v mostecké ulici Růžová dva muži kopou do muže ležícího na zemi, který je evidentně v bezvědomí.

O případu informovala tisková mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová s tím, že zasahující strážníci městské policie muži, který ležel na zemi v bezvědomí, měl závažné zranění v obličeji a slabě hmatatelný tep, okamžitě poskytli první pomoc a prostřednictvím dozorčího útvaru přivolali na místo sanitku záchranné služby.

Záchranáři na místě napadenému muži poskytli odbornou pomoc a následně jej odvezli do místní nemocnice.

Příslušníci na místě zajistili svědkyni, která znala útočníka a poskytla jeho popis a směr, kterým se ubíral. V inkriminované restauraci byl pachatel hlídkou městské a státní policie zadržen společně s komplicem, který útoku přihlížel. Oba muži byli předáni na příslušné oddělení Policie ČR, doplnila k případu Kozlová.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516