Agresivní muž surově napadl ženu v Mostě, ta skončila v bezvědomí

6. září 2014 | 20:32
Městská policie-ilustační foto Foto: archiv Události112.cz | MSGMěstská policie-ilustační foto Foto: archiv Události112.cz | MSG

Most - Ve večerních hodinách (3.9.) požádal operační důstojník z tísňové linky Policie ČR o vyslání hlídky strážníků městské policie do ulice Albrechtická v Mostě k prověření události při které mělo dojít k fyzickému napadení ženy.

Zasahující strážníci městské policie podle slov jejich tiskové mluvčí Ilony Kozlové zajistili muže, který stál nad ženou, jež nekomunikovala a bezvládně v bezvědomí  ležela na zemi, uvedla Kozlová.

Během šetření údálosti se na místo dostavila svědkyně incidentu, která strážníkům městské policie sdělila, že muž se s ženou hádal, udeřil ji do hlavy a ona spadla.

Podle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz strážníci na místo přivolali hlídku státních policistů, kteří si případ na místě převzali k dořešení.

ČTĚTE: VIDEO: Kriminalisté z Mostu obvinili dva mostečany za napadení lékaře záchranky

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516