Agresivní muž surově napadl ženu v Mostě, ta skončila v bezvědomí

6. září 2014 | 20:32
Městská policie-ilustační foto Foto: archiv Události112.cz | MSGMěstská policie-ilustační foto Foto: archiv Události112.cz | MSG

Most - Ve večerních hodinách (3.9.) požádal operační důstojník z tísňové linky Policie ČR o vyslání hlídky strážníků městské policie do ulice Albrechtická v Mostě k prověření události při které mělo dojít k fyzickému napadení ženy.

Zasahující strážníci městské policie podle slov jejich tiskové mluvčí Ilony Kozlové zajistili muže, který stál nad ženou, jež nekomunikovala a bezvládně v bezvědomí  ležela na zemi, uvedla Kozlová.

Během šetření údálosti se na místo dostavila svědkyně incidentu, která strážníkům městské policie sdělila, že muž se s ženou hádal, udeřil ji do hlavy a ona spadla.

Podle zjištěných informací redakce MojeMostecko.cz strážníci na místo přivolali hlídku státních policistů, kteří si případ na místě převzali k dořešení.

ČTĚTE: VIDEO: Kriminalisté z Mostu obvinili dva mostečany za napadení lékaře záchranky

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516