V Mostě a Litvínově probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

16. leden 2016 | 21:47
Logo Olympiáda dětí a mládežeLogo Olympiáda dětí a mládeže

Mostecko - Hry sedmé zimní olympiády dětí a mládeže probíhají v Ústeckém kraji. Mladí sportovci poměří své síly na různých místech a v různých disciplínách, například mostecký zimní stadion nabídne soutěže krasobruslařů a rychlobruslařů. V Litvínově poměří síly mladí hokejisté.

Slavnostní zahájení je naplánováno na zimním stadionu v Chomutově v neděli 17. ledna 2016 od 15 hodin.

Krasobruslaři se v Mostě představí v pondělí 18. a v úterý 19. ledna, v následujících dvou dnech pak budou následovat soutěže rychlobruslařů.

Kromě mosteckého zimního stadionu nabídnou své prostory i zimní stadiony v Chomutově a Litvínově, Skiareál Klínovec, Golf Resort Cínovec a městské divadlo v Chomutově. Součástí her bude i doprovodná divácká soutěž.

Na Zimním stadionu Ivana Hlinky se uskuteční zápasy skupiny A v ledním hokeji, a to ve dnech 18.-20. ledna vždy od 8.30 do 20 hodin, 21. ledna od 9 do 11 hodin, poté od 11.30 hodin následuje utkání o 3. a 4. místo. Finále se v ten samý den hraje v Chomutově od 12.15 hodin.

Na olympiádu přijedou ti nejlepší z nejlepších, aby reprezentovali svůj kraj.

Zastoupení v ní má přirozeně i Ústecký kraj, jehož výběr uvidíme na litvínovském ledě 18. ledna od 12.30 do 14 hodin v boji s Moravskoslezským krajem a od 18.30 do 20 hodin s Jihomoravským krajem. Druhý den 19. ledna se Ústecký kraj pustí do boje s Karlovarským krajem od 12.30 do 14 hodin a se Zlínským krajem od 18.30 do 20 hodin. Ve středu 20. ledna pak Ústecký kraj nastoupí ve 12.30 do 14 hodin proti Pardubickému kraji a od 16.30 do 18 hodin proti Kraji Vysočina.

ČTĚTE:  Chomutov a Klínovec je centrem Zimní olympiády dětí a mládeže

Na Cínovci probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516