V Mostě a Litvínově probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

16. leden 2016 | 21:47
Logo Olympiáda dětí a mládežeLogo Olympiáda dětí a mládeže

Mostecko - Hry sedmé zimní olympiády dětí a mládeže probíhají v Ústeckém kraji. Mladí sportovci poměří své síly na různých místech a v různých disciplínách, například mostecký zimní stadion nabídne soutěže krasobruslařů a rychlobruslařů. V Litvínově poměří síly mladí hokejisté.

Slavnostní zahájení je naplánováno na zimním stadionu v Chomutově v neděli 17. ledna 2016 od 15 hodin.

Krasobruslaři se v Mostě představí v pondělí 18. a v úterý 19. ledna, v následujících dvou dnech pak budou následovat soutěže rychlobruslařů.

Kromě mosteckého zimního stadionu nabídnou své prostory i zimní stadiony v Chomutově a Litvínově, Skiareál Klínovec, Golf Resort Cínovec a městské divadlo v Chomutově. Součástí her bude i doprovodná divácká soutěž.

Na Zimním stadionu Ivana Hlinky se uskuteční zápasy skupiny A v ledním hokeji, a to ve dnech 18.-20. ledna vždy od 8.30 do 20 hodin, 21. ledna od 9 do 11 hodin, poté od 11.30 hodin následuje utkání o 3. a 4. místo. Finále se v ten samý den hraje v Chomutově od 12.15 hodin.

Na olympiádu přijedou ti nejlepší z nejlepších, aby reprezentovali svůj kraj.

Zastoupení v ní má přirozeně i Ústecký kraj, jehož výběr uvidíme na litvínovském ledě 18. ledna od 12.30 do 14 hodin v boji s Moravskoslezským krajem a od 18.30 do 20 hodin s Jihomoravským krajem. Druhý den 19. ledna se Ústecký kraj pustí do boje s Karlovarským krajem od 12.30 do 14 hodin a se Zlínským krajem od 18.30 do 20 hodin. Ve středu 20. ledna pak Ústecký kraj nastoupí ve 12.30 do 14 hodin proti Pardubickému kraji a od 16.30 do 18 hodin proti Kraji Vysočina.

ČTĚTE:  Chomutov a Klínovec je centrem Zimní olympiády dětí a mládeže

Na Cínovci probíhá Zimní olympiáda dětí a mládeže

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516