Trenér Řeháček nahradil v Mostě Baďoučka

13. květen 2015 | 16:24
Josef Řeháček. Foto: archiv HC MostJosef Řeháček. Foto: archiv HC Most

Most - K zajímavé trenérské změně došlo v prvoligovém hokejovém klubu HC Most. Dosavadní hlavní kouč Václav Baďouček přijal nabídku z extraligových Pardubic na post asistenta. A mostecké hokejisty povede v nadcházející sezóně Josef Řeháček.

Nový kouč si možnosti trénovat v Mostě váží i z toho důvodu, že zdejší klub úzce spolupracuje s HC Verva Litvínov, novopečeným mistrem české extraligy. „Budeme se snažit, aby mostečtí hráči byli dobře trénovaní a v případě potřeby mohli nastupovat i za litvínovský celek. To je impuls pro mě a jistě i samotné hokejisty,“ svěřil se Josef Řeháček na klubovém webu.

Byť sezóna začne až v září, má trenér jasno o cílech. „A tím je účast v play-off,“ nezastíral kouč.

HC Most se v první lize potká s řadou zvučných soupeřů, což může jen zvýraznit zájem o hokej v Mostě. Na místní stadión tedy přijede mj. i Slavia Praha, která letos sestoupila z extraligy. Ale i HC Rytíři Kladno, ČEZ Motor České Budějovice, Dukla Jihlava, Slovan Ústí nad Labem, HS Třebíč, SK Kadaň, Litoměřice, také nováček HC Přerov.  „Výčet soupeřů je pestrý a svědčí o tom, že první liga má svou kvalitu,“ uvědomil si nově příchozí trenér.

Josef Řeháček je bývalým hráčem Liberce. Trenérsky působil ve více klubech -  např. v Jablonci nad Nisou, tehdy prvoligovém Vrchlabí (jeho svěřencem byl v tamním mužstvu i olympijský vítěz Jan Čaloun). Má za sebou i angažmá v prvoligových Litoměřicích, takže dobře zná prostředí této soutěže.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516