Trenér Řeháček nahradil v Mostě Baďoučka

13. květen 2015 | 16:24
Josef Řeháček. Foto: archiv HC MostJosef Řeháček. Foto: archiv HC Most

Most - K zajímavé trenérské změně došlo v prvoligovém hokejovém klubu HC Most. Dosavadní hlavní kouč Václav Baďouček přijal nabídku z extraligových Pardubic na post asistenta. A mostecké hokejisty povede v nadcházející sezóně Josef Řeháček.

Nový kouč si možnosti trénovat v Mostě váží i z toho důvodu, že zdejší klub úzce spolupracuje s HC Verva Litvínov, novopečeným mistrem české extraligy. „Budeme se snažit, aby mostečtí hráči byli dobře trénovaní a v případě potřeby mohli nastupovat i za litvínovský celek. To je impuls pro mě a jistě i samotné hokejisty,“ svěřil se Josef Řeháček na klubovém webu.

Byť sezóna začne až v září, má trenér jasno o cílech. „A tím je účast v play-off,“ nezastíral kouč.

HC Most se v první lize potká s řadou zvučných soupeřů, což může jen zvýraznit zájem o hokej v Mostě. Na místní stadión tedy přijede mj. i Slavia Praha, která letos sestoupila z extraligy. Ale i HC Rytíři Kladno, ČEZ Motor České Budějovice, Dukla Jihlava, Slovan Ústí nad Labem, HS Třebíč, SK Kadaň, Litoměřice, také nováček HC Přerov.  „Výčet soupeřů je pestrý a svědčí o tom, že první liga má svou kvalitu,“ uvědomil si nově příchozí trenér.

Josef Řeháček je bývalým hráčem Liberce. Trenérsky působil ve více klubech -  např. v Jablonci nad Nisou, tehdy prvoligovém Vrchlabí (jeho svěřencem byl v tamním mužstvu i olympijský vítěz Jan Čaloun). Má za sebou i angažmá v prvoligových Litoměřicích, takže dobře zná prostředí této soutěže.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

6 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516