Speciální příloha. Komunální volby 2014 na Mostecku a Litvínovsku

5. srpen 2014 | 12:07
Komunální volby 2014Komunální volby 2014

MojeMostecko.cz spouští speciální přílohu ke komunálním volbám 2014. Rubrika se věnuje kandidujícím politickým stranám či hnutím na Mostecku a Litvínovsku.

"Komunální volby jsou jedinečné tím, že voliči v obcích mají ke kandidátům nejblíže ze všech typů voleb v České republice. Proto se zajímají o ty, kteří kandidují. Naopak současní či budoucí politici chtějí svým spoluobčanům a voličům sdělit, proč se rozhodli kandidovat, s jakými vizemi či představami chtějí do zastupitelstva," říká Radek Pešout, šéfredaktor MojeMostecko.cz.

"Hledali jsme nejčistší formu prezentace pro politické strany či hnutí a jejich kandidáty. Protože z webu MojeMostecko.cz nechceme dělat pouze politický server, přestože s blížící se předvolební kampaní se doslova nabízí, vytvořili jsme speciální přílohu. V ní se mohou politické subjekty a kandidáti prezentovat," vysvětluje Radek Pešout.

Pro bližší informace kontaktujte redakci.

Autor: Office

Autor Office

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516