Problémový Duda do Litvínova? Trenér by ho chtěl, zní z mistrovského tábora

10. prosinec 2015 | 11:06
Radost hokejistů Litvínova. Foto: archiv HC Verva LitvínovRadost hokejistů Litvínova. Foto: archiv HC Verva Litvínov

Litvínov - V minulé sezóně tým Vervy Litvínov vyhrál extraligový titul, letos má ale spíše starosti s tím, aby nespadl do baráže. V tabulce je poslední a logicky se pokouší o nějaké změny či posílení kádru.

Litvínov ztrácí na předposlední Karlovy Vary jeden bod, na dvanáctý Zlín pak bodů pět. Hráči mistrovského kádru šli letos na podzim překvapivě výkonnostně dolů a je zřejmé, že tým potřebuje oživit. Zdá se, že s příchodem kouče Hořavy coby konzultanta se zlepšila atmosféra v kabině, ale rozhodující dění se odehrává na ledě. Příchod Jakuba Petružálka ze švédského Örebro nevyjde, protože zkušený střelec zamířil do Dynama Moskva.

Nějaké posílení mužstva by přesto mohlo vyjít. Z Třince byli odejiti Jakub Klepiš s Erikem Hrňou, v Karlových Varech pak skončil Radek Duda. A právě ten má možná největší šanci obléknout litvínovský dres.

V souvislosti s Klepišem se mluvilo o zájmu Chomutova, Hrňa pak byl spojován s Mladou Boleslaví. O kontroverzního Radka Dudu by i ale Litvínov stál, především pak trenér Vervy Radim Rulík.

"Trenér Rulík říkal, že by o Radka Dudu stál. Prý by ho zvládl a bylo by to v pořádku. Ale záleží také na Karlových Varech," nastínil litvínovský GM Robert Kysela.

Dříve se říkávalo: Radek Duda - hokej není nuda. Někdejší hráč Slavie, Plzně, Chomutova či Liberce platí za problémového, na druhé straně je ale produktivní a v každém ze svých předchozích působištích platil za klíčového hráče.

"Mluvil jsem i s panem Markem z Třince v souvislosti s Klepišem a Hrňou. Petružálek by šel v rámci Česka k nám, ale rozhodl se pro angažmá v KHL," dodal Kysela.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516