Problémový Duda do Litvínova? Trenér by ho chtěl, zní z mistrovského tábora

10. prosinec 2015 | 11:06
Radost hokejistů Litvínova. Foto: archiv HC Verva LitvínovRadost hokejistů Litvínova. Foto: archiv HC Verva Litvínov

Litvínov - V minulé sezóně tým Vervy Litvínov vyhrál extraligový titul, letos má ale spíše starosti s tím, aby nespadl do baráže. V tabulce je poslední a logicky se pokouší o nějaké změny či posílení kádru.

Litvínov ztrácí na předposlední Karlovy Vary jeden bod, na dvanáctý Zlín pak bodů pět. Hráči mistrovského kádru šli letos na podzim překvapivě výkonnostně dolů a je zřejmé, že tým potřebuje oživit. Zdá se, že s příchodem kouče Hořavy coby konzultanta se zlepšila atmosféra v kabině, ale rozhodující dění se odehrává na ledě. Příchod Jakuba Petružálka ze švédského Örebro nevyjde, protože zkušený střelec zamířil do Dynama Moskva.

Nějaké posílení mužstva by přesto mohlo vyjít. Z Třince byli odejiti Jakub Klepiš s Erikem Hrňou, v Karlových Varech pak skončil Radek Duda. A právě ten má možná největší šanci obléknout litvínovský dres.

V souvislosti s Klepišem se mluvilo o zájmu Chomutova, Hrňa pak byl spojován s Mladou Boleslaví. O kontroverzního Radka Dudu by i ale Litvínov stál, především pak trenér Vervy Radim Rulík.

"Trenér Rulík říkal, že by o Radka Dudu stál. Prý by ho zvládl a bylo by to v pořádku. Ale záleží také na Karlových Varech," nastínil litvínovský GM Robert Kysela.

Dříve se říkávalo: Radek Duda - hokej není nuda. Někdejší hráč Slavie, Plzně, Chomutova či Liberce platí za problémového, na druhé straně je ale produktivní a v každém ze svých předchozích působištích platil za klíčového hráče.

"Mluvil jsem i s panem Markem z Třince v souvislosti s Klepišem a Hrňou. Petružálek by šel v rámci Česka k nám, ale rozhodl se pro angažmá v KHL," dodal Kysela.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516