Přímá tramvajová linka mezi Mostem a Litvínovem je omezena. A další změny?

10. prosinec 2016 | 16:26
Tramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.czTramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.cz

MOST, LITVÍNOV - Přímá tramvajová linka číslo 3 od vlakového nádraží v Mostě do Litvínova je od neděle 11. prosince 2016 omezena. Naopak častěji mají jezdit ostatní tramvajové linky, jenže mezi oběma městy bude častější přestupování.

Podle dopravního podniku cílem úprav v tramvajovém provozu je zejména posílení vytíženého úseku mezi centry měst Mostu a Litvínova v odpolední špičce a zpřehlednění noční dopravy.

U linky číslo 3 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. V ranní špičce je zrušen spoj ve 4.42 hodin ze zastávky Litvínov, Citadela a spoj ve 4.40 hodin ze zastávky Most, nádraží. Zbytek provozu v ranní špičce zůstává beze změn.

V odpolední špičce jsou všechny spoje linky číslo 3 zrušeny a ve stejném období je posílena linka číslo 1.

Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

U linky číslo 1 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. Provoz v ranní špičce zůstává beze změn. V odpolední špičce jsou cca mezi 14:00 a 15:15 zavedeny nové spoje na trase Litvínov, Citadela – Most, Dopravní podnik. U těchto spojů je v zastávce Most, zimní stadion možnost přestupu na linku číslo 2 ve směru Most, Velebudická.

Linka číslo 2 má noční spoje nově označeny jako číslo 40.

U linky číslo 4 dochází k zavedení nového spoje v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Most, Dopravní podnik ve 4:32 hodin. Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

Noční spoje linek číslo 2, 3 a 4 (cca mezi 23:00 a 4:30) jsou označeny nově jako linka číslo 40. U některých spojů dochází k mírným časovým posunům (max. 6 minut).

V autobusové dopravě jsou tyto změny:

Ranní spoj u linky číslo 5 v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Okružní, Shell ve 4:26 je posunut na 4:21 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

U linky číslo 12 dochází k mírným časovým posunům vybraných spojů z důvodu ukončení obsluhy zastávky Dolní Jiřetín, Centrum.

U linky číslo 17 ranní spoj v pracovní dny s odjezdem ze zastávky 1. náměstí ve 4:18 je posunut na 4:13 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Ranní spoj u linky číslo 30 v soboty, neděle a svátky s odjezdem ze zastávky Nádraží ve 4:08 je posunut na 4:05 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Linka číslo 31: Nově je zaveden posilový spoj v pracovní dny na trase Obchodní dům PRIOR – Čepirohy, areál ALTAMEX s odjezdem ze zastávky Obchodní dům PRIOR v 5:05. Spoje v pracovní dny s odjezdy v 5:28 ze zastávky Havraň, Joseph II a v 6:18 ze zastávky Čepirohy, areál ALTAMEX jsou prodlouženy až do zastávky Nádraží.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516