Přímá tramvajová linka mezi Mostem a Litvínovem je omezena. A další změny?

10. prosinec 2016 | 16:26
Tramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.czTramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.cz

MOST, LITVÍNOV - Přímá tramvajová linka číslo 3 od vlakového nádraží v Mostě do Litvínova je od neděle 11. prosince 2016 omezena. Naopak častěji mají jezdit ostatní tramvajové linky, jenže mezi oběma městy bude častější přestupování.

Podle dopravního podniku cílem úprav v tramvajovém provozu je zejména posílení vytíženého úseku mezi centry měst Mostu a Litvínova v odpolední špičce a zpřehlednění noční dopravy.

U linky číslo 3 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. V ranní špičce je zrušen spoj ve 4.42 hodin ze zastávky Litvínov, Citadela a spoj ve 4.40 hodin ze zastávky Most, nádraží. Zbytek provozu v ranní špičce zůstává beze změn.

V odpolední špičce jsou všechny spoje linky číslo 3 zrušeny a ve stejném období je posílena linka číslo 1.

Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

U linky číslo 1 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. Provoz v ranní špičce zůstává beze změn. V odpolední špičce jsou cca mezi 14:00 a 15:15 zavedeny nové spoje na trase Litvínov, Citadela – Most, Dopravní podnik. U těchto spojů je v zastávce Most, zimní stadion možnost přestupu na linku číslo 2 ve směru Most, Velebudická.

Linka číslo 2 má noční spoje nově označeny jako číslo 40.

U linky číslo 4 dochází k zavedení nového spoje v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Most, Dopravní podnik ve 4:32 hodin. Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

Noční spoje linek číslo 2, 3 a 4 (cca mezi 23:00 a 4:30) jsou označeny nově jako linka číslo 40. U některých spojů dochází k mírným časovým posunům (max. 6 minut).

V autobusové dopravě jsou tyto změny:

Ranní spoj u linky číslo 5 v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Okružní, Shell ve 4:26 je posunut na 4:21 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

U linky číslo 12 dochází k mírným časovým posunům vybraných spojů z důvodu ukončení obsluhy zastávky Dolní Jiřetín, Centrum.

U linky číslo 17 ranní spoj v pracovní dny s odjezdem ze zastávky 1. náměstí ve 4:18 je posunut na 4:13 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Ranní spoj u linky číslo 30 v soboty, neděle a svátky s odjezdem ze zastávky Nádraží ve 4:08 je posunut na 4:05 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Linka číslo 31: Nově je zaveden posilový spoj v pracovní dny na trase Obchodní dům PRIOR – Čepirohy, areál ALTAMEX s odjezdem ze zastávky Obchodní dům PRIOR v 5:05. Spoje v pracovní dny s odjezdy v 5:28 ze zastávky Havraň, Joseph II a v 6:18 ze zastávky Čepirohy, areál ALTAMEX jsou prodlouženy až do zastávky Nádraží.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

Neodbytní výtečníci okradli důchodce. Pozor na ně!

22/7 / KRIMI / LITVÍNOV - Na dva pofidérní týpky narazil senior u jednoho z litvínovských supermarketů. Neodbytná dvojice vnutila důchodci parfémy a hodinky, pak mu chtěla sebrat peníze.


Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516