Přímá tramvajová linka mezi Mostem a Litvínovem je omezena. A další změny?

10. prosinec 2016 | 16:26
Tramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.czTramvaj. Foto: archiv MojeMostecko.cz

MOST, LITVÍNOV - Přímá tramvajová linka číslo 3 od vlakového nádraží v Mostě do Litvínova je od neděle 11. prosince 2016 omezena. Naopak častěji mají jezdit ostatní tramvajové linky, jenže mezi oběma městy bude častější přestupování.

Podle dopravního podniku cílem úprav v tramvajovém provozu je zejména posílení vytíženého úseku mezi centry měst Mostu a Litvínova v odpolední špičce a zpřehlednění noční dopravy.

U linky číslo 3 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. V ranní špičce je zrušen spoj ve 4.42 hodin ze zastávky Litvínov, Citadela a spoj ve 4.40 hodin ze zastávky Most, nádraží. Zbytek provozu v ranní špičce zůstává beze změn.

V odpolední špičce jsou všechny spoje linky číslo 3 zrušeny a ve stejném období je posílena linka číslo 1.

Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

U linky číslo 1 dochází k celkovým úpravám jízdního řádu. Provoz v ranní špičce zůstává beze změn. V odpolední špičce jsou cca mezi 14:00 a 15:15 zavedeny nové spoje na trase Litvínov, Citadela – Most, Dopravní podnik. U těchto spojů je v zastávce Most, zimní stadion možnost přestupu na linku číslo 2 ve směru Most, Velebudická.

Linka číslo 2 má noční spoje nově označeny jako číslo 40.

U linky číslo 4 dochází k zavedení nového spoje v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Most, Dopravní podnik ve 4:32 hodin. Noční spoje jsou označeny nově jako linka číslo 40.

Noční spoje linek číslo 2, 3 a 4 (cca mezi 23:00 a 4:30) jsou označeny nově jako linka číslo 40. U některých spojů dochází k mírným časovým posunům (max. 6 minut).

V autobusové dopravě jsou tyto změny:

Ranní spoj u linky číslo 5 v pracovní dny s odjezdem ze zastávky Okružní, Shell ve 4:26 je posunut na 4:21 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

U linky číslo 12 dochází k mírným časovým posunům vybraných spojů z důvodu ukončení obsluhy zastávky Dolní Jiřetín, Centrum.

U linky číslo 17 ranní spoj v pracovní dny s odjezdem ze zastávky 1. náměstí ve 4:18 je posunut na 4:13 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Ranní spoj u linky číslo 30 v soboty, neděle a svátky s odjezdem ze zastávky Nádraží ve 4:08 je posunut na 4:05 z důvodu návazností na upravené tramvajové spoje.

Linka číslo 31: Nově je zaveden posilový spoj v pracovní dny na trase Obchodní dům PRIOR – Čepirohy, areál ALTAMEX s odjezdem ze zastávky Obchodní dům PRIOR v 5:05. Spoje v pracovní dny s odjezdy v 5:28 ze zastávky Havraň, Joseph II a v 6:18 ze zastávky Čepirohy, areál ALTAMEX jsou prodlouženy až do zastávky Nádraží.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

Horní Jiřetín se zbavuje závislosti na uhlí. Díky netradiční sbírce projde proměnou jako první místní škola

24/5 / ŽIVOTNÍ STYL / HORNÍ JIŘETÍN - Žáci ze základní školy v Horním Jiřetíně měli netradiční výuku. Učili se o nových technologiích a obnovitelných zdrojích energie, navíc si mohli pochutnat na zmrzlině mražené mobilním solárním systémem, vyrobit peněženku z nápojového kartonu či náušnice z pivních zátek, nebo nasadit brýle s virtuální realitou a podívat se na chvíli do Arktidy.


Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Most i Litvínov jsou prošpikovány kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / MOST, LITVÍNOV - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i v Mostě nebo Litvínově. Ty jsou dokonce i ve vozech MHD a nezahálejí ani soukromníci.


OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

OBRAZEM: Spanilá jízda formulí centrem Mostu

12/5 / AKTUALITY / MOST - Na centrální mostecké 1. náměstí se v pátek (12.5.2017) odpoledne sjely historické vozy velkých cen z let 1930 až 1965, jež doplnili tuzemští jezdci s továrními speciály i s vozy individuálních konstrukcí. Fanouškům se tak při spanilé jízdě městem představili aktéři závodu The Most Historic Grand Prix, který o víkendu 13. a 14. května 2017 hostí v premiéře mostecký autodrom.


Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

Bratři Koudelkové zářili v sedmém kole DRFG Mostecké ligy

8/5 / SERVIS / MOST - Neuvěřitelných 75 gólů padlo v pěti zápasech sedmého kola DRFG Mostecké ligy. Více jak třetinou k tomu přispěl třetí zápas dne mezi proOFFICE a Atlético Most. Díky dominantnímu výkonu Atlética v tomto utkání pro sebe jeho hráči získali všechna individuální ocenění kola od gólmana, přes střelce a nahrávače, až po bodujícího.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516