Povolební dohra v Litvínově. Policie stíhá muže z kupčení s hlasy

22. listopad 2014 | 17:29
Náměstí v Litvínově. Foto: archiv Wikipedia.orgNáměstí v Litvínově. Foto: archiv Wikipedia.org

Litvínov - Přestože Litvínov má nové městské vedení a volby byly uznány za platné, policie stíhá muže. Podezírá ho z kupčení s hlasy. Vybraným voličům měl údajně nabízet peníze i zábavu.

Policie obvinila 24letého muže, a to za maření přípravy a průběhu voleb a referenda. Policejní mluvčí Alena Bartošová upřesnila, že muž pochází z Teplicka a hrozí mu trest od šesti měsíců do tří let vězení.

Muž měl desítkám lidí nabízet za zvolení konkrétní politické strany nabízet peníze a zvát voliče na večerní zábavu s občerstvením. Oslovováni byli především voliči z litvínovského sídliště Janov.

Případem se nadále zabývá mostecká kriminální policie. V podobném případu již padl trest za kupčení s hlasy v Lovosicích. Policie nadále prověřuje obdobné případy v Bílině, v Rumburku, Šluknově, Chomutově, Kadani, Ústí nad Labem i v Malém Březně na Mostecku.

ČTĚTE:  Kamila Bláhová byla zvolena novou starostkou Litvínova

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516