Policisté na Mostecku o víkendu kontrolovali cyklisty

15. červenec 2014 | 13:48
Na mostecku se policisté zaměřili na cyklisty Foto: Policie ČR ÚO MostNa mostecku se policisté zaměřili na cyklisty Foto: Policie ČR ÚO Most

Mostecko - Hezké počasí o víkendu přilákalo cyklisty. Někteří z nich vyrazili i do Krušných hor, kde narazili na policejní kontroly. Policisté u téměř 30 cyklistů zjišťovali, zda nejsou pod vlivem alkoholických nápojů a kontrolovali vybavení jejich jízdních kol.

O policejních kontrolách informovala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že a nuniformované hlídky mohli cyklisté narazit u obcí Nová Ves v Horách, Brandov, Klíny a Český Jiřetín. U 15 cyklistů byly zjištěny nedostatky v povinné výbavě kol. Tentokrát policie sportovce nepokutovala, upozornila je na nedostatky a poučila je o možných sankcích. Policisté cyklistům předali letáčky právě s informacemi o tom, jak má vypadat správně vybavené kolo.

Ti co měli v pořádku své dopravní prostředky, obdrželi odrazky do výpletů kol. Žádný cyklista nepožil před jízdou alkohol ani jiné návykové látky. Muži zákona zjišťovali i to, zda kola nejsou odcizená. Žádné takové nebylo nalezeno, doplnila Světláková.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516