Odehráno jedenácté kolo DRFG Mostecké ligy

19. červen 2016 | 23:30
Z utkání malé kopané. Foto: Mostecká ligaZ utkání malé kopané. Foto: Mostecká liga

MOST - Mostečtí hráči malého fotbalu nastoupili v barvách svých týmů k pěti zápasům 11. kola DRFG Mostecké ligy. Na tempu jednotlivých utkání i docházce některých z mužstev se podepsaly blížící se prázdniny. Přesto byly k vidění zajímavé jak kolektivní tak individuální výkony.

Kolo bylo zahájeno střetem mezi Gamblers Most a proOFFICE. Družstvo proOFFICE se sešlo pouze ve složení 4+1. Gambleři se ovšem férově této skutečnosti přizpůsobili a rovněž ze své sestavy stáhli jednoho hráče. I tak se však jejich kvalita a síla prosadila a nakonec si připsali pohodové vítězství v poměru 16:6.

V dresu vítězů nejvíce úřadoval Zdeněk Macháček (3+5), který se podepsal pod polovinu gólů svého týmu. K němu se pak přidali zejména Adam Koudelka (3+3), Tomáš Karaus a Michal Macháček (oba 3+1), či Robert Dvořák (0+4). Odpor poražených zajišťovali zejména Jan Berka (3+2) a Tomáš Beran (1+2).

Další střet dne proti sobě postavil Old Bridge a FC Levels. K výhře Old Bridge v poměru 7:3 přispěli především Michal Broskovics a Pavel Klárman (oba 2+2) či kapitán české reprezentace do 21 let Lukáš Haspra (1+2). Za Levels vynikli Radek Mikeska a Martin Strasburger (oba 1+1).

V poledne se proti sobě postavili Inseminátors FC a GMS Most. První půli pro sebe Inseminátoři získali pouze těsně 3:2, ale nakonec se mohli radovat z přesvědčivého vítězství 10:5. V jejich dresu podal zcela mimořádný výkon David Schettl (6+3), který se podepsal pod devět z deseti gólů vítězů a stal se bodujícím i střelcem jedenáctého kola. Třemi kanadskými body se k němu připojili Pavel Jarolím (1+2) a Zdeněk Kopas (0+3). V dresu GMS pak odpovídali především Ezequiel Rosendo (1+2) a Dominik Dolejší a David Gábel (oba 1+1).

Čtvrtý zápas kola bohužel nebyl sehrán, neboť hráči Hospody ULITA se nesešli a v tomto utkání tak brali FC Katalánci SWAG kontumační výhru 5:0.

Kolo uzavřelo přesvědčivé vítězství FC Jeptišek nad FC Gunners Most 10:1. V ofenzivě vítězů opět vyčníval Jakub Hruštinec (4+2). Šesti body se mu vyrovnal Daniel Kasal (3+3) a třikrát za Jeptišky bodoval Antonín Fišer (1+2). Za poražené čestný úspěch zaznamenal Petr Fous. V bráně vítězů nastoupil mladší bratr nepřítomného Václava Šlégra Patrik a díky jediné obdržené brance to byl on, kdo se tentokrát stal gólmanem kola.

Prvními třemi týmy jsou i po jedenáctém kole stoprocentní FC Jeptišky o tři body před Gamblers Most a o šest před FC Katalánci SWAG.

V čele kanadského bodování zůstává Ladislav Kešner (17+20) z Gamblers Most, který tentokrát nehrál. O dva body za něj již poskočil Adam Koudelka (23+12) rovněž z týmu Gamblerů. Trojici nejlepších uzavírá Martin Boček (20+12) z Inseminátors FC.

Tato trojice je i nejlepšími střelci ligy byť v jiném pořadí. Nejlepším střelcem je aktuálně Adam Koudelka (23 gólů) před Martinem Bočkem (20) a Ladislavem Kešnerem (17).

Pouze mezi třemi nejlepšími nahrávači ligy jsou jiná jména. Prvním z nich je sice Ladislav Kešner (20 asistencí), ale na druhém místě je Jakub Hruštinec (16) z FC Jeptišky a třetí je David Macko (13) z Gamblers Most.

Nejlepšími třemi gólmany ligy jsou po jedenáctém kole Václav Šlégr (průměr 2,20 obdrženého gólu na zápas) z FC Jeptišky, před Ondřejem Bírem (2,50) z Gamblers Most a Ondřejem Murckem (2,56) z    Hospody ULITA.

Příští neděli má před sebou liga poslední kolo předtím, než se uloží ke svému prázdninovému spánku.

Autor: Aleš Janeček

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516