O víkendu odehráno celkem osm zápasů DRFG Mostecké ligy

14. září 2016 | 02:12
Hráči z Mostecké ligy malé kopané. Foto: archiv Aleš JanečekHráči z Mostecké ligy malé kopané. Foto: archiv Aleš Janeček

MOST - Jedním úplným a jedním neúplným kolem zahájila tento víkend DRFG Mostecká liga svou poprázdninovou část. V sobotu se účastníci ligy utkali celkem třikrát a v neděli bylo odehráno kompletní čtrnácté kolo, tedy pět utkání.

Prvním sobotním střetem byl zápas mezi FC Jeptišky a Hospodou ULITA. V tomto utkání zvítězily Jeptišky 5:2 po nerozhodném poločase 1:1. Útok vítězů zajišťoval především Jaroslav Horský (2+1). Dvěma kanadskými body ho doplňovali Daniel Rulf a Jakub Zaspal (oba 1+1). Oba góly poražených vsítil Karel Horák.

Následovala demolice týmu FC Gunners Most ze strany úřadujících mistrů, Gamblers Most. Ti Gunners porazili v poměru 15:4. Šesti kanadskými body se blýskli Ladislav Kešner (5+1), Adam Koudelka (4+2) a Michal Macháček (2+4). Výrazněji ještě bodoval David Macko (1+4). Za poražené pálili Dušan Marušík a Jiří Milčinský (oba 2+0). Hned třikrát jim asistoval Filip Kosman (0+3). V okamžiku závěrečného hvizdu by nikoho nenapadlo, že na oba týmy čekají v neděli zápasy se zcela opačnými konci.

Třetím zápasem soboty bylo utkání mezi Old Bridge a GMS Most. To skončilo jednoznačným vítězstvím GMS v poměru 10:0. Hned šest gólů vítězů zajistil Matěj Procházka (4+2). Čtyřmi kanadskými body se k němu připojili Petr Hrach a Jiří Mentlík (oba 3+1) a Jakub Černý (0+4). Vychytanou nulou se blýskl Slavomír Švácha.

Nedělní program zahájilo utkání mezi FC Katalánci SWAG a Gamblers Most. Gambleři hrající bez střídání sice ještě dokázali vyhrát první poločas 1:3, ale v tom druhém jim již došly síly a nebyli schopni dále odolávat kvalitě Katalánců. Ti tak nakonec zvítězili 7:4 a již podruhé v této sezóně tak dokázali, že ani Gamblers Most nejsou neporazitelní. Ofenzivu vítězů táhla především jejich posila z týmu Old Bridge, Michal Broskovics, která bodovala hned pětkrát (5+0). Výrazněji bodovali ještě Ondřej Kobylák (1+3) a Jaroslav Holman (1+2). Za poražené třikrát body bral Adam Koudelka (1+2).

Následoval těsný souboj mezi Hospodou ULITA a Inseminátors FC. Ten pro sebe v poměru 3:2 získali Inseminátors a to díky střelcům Miroslavovi Braumovi, Jiřímu Pejcharovi a Janovi Pyskatému (všichni 1+0). Za ULITU pálili Vladimír Běhavý a Stanislav Levý (oba 1+0).

Třetí zápas dne proti sobě postavil FC Levels a FC Jeptišky. Ty zvítězily 10:6, když po prvním poločase 6:1 poněkud polevily. Téměř všechny góly vítězů nesou podpis Marka Olaha (5+4). Pětkrát bodoval Jakub Zaspal (3+2) a čtyřikrát Antonín Fišer (1+3). Za Levels po třech kanadských bodech brali Martin Nechvapil (3+0) a Martin Strasburger (1+2).

Předposledním utkáním dne byl střet mezi GMS Most a proOFFICE. Zpočátku korektně hrané utkání bylo bohužel v druhé půli poznamenáno zvýšenou nervozitou a hned pěti vyloučenými. Samotné skóre zápasu se zastavilo na hodnotě 3:2 pro GMS. Dvakrát přesně mířil Michal Pilař (2+0) a jednou Erik Laurich (1+0). Za poražené odpovídali Jaroslav Hrvol a Filip Těšitel (oba 1+0).

Posledním zápasem nedělního čtrnáctého kola bylo střetnutí mezi FC Gunners Most a Old Bridge. V něm Gunners zaznamenali nejvyšší vítězství své historie a brali tři body za jasnou výhru 11:2. Hned šestkrát bodoval Dušan Marušík (4+2). Po třech kanadských bodech si ještě připsali Dušan Marušík mladší a Jan Zajačik (oba 2+1). Za Old Bridge skórovali Pavel Klárman (1+1) a Tomáš Zetka (1+0).

Aktuálně jsou v čele ligového pelotonu FC Jeptišky s jedenáctibodovým náskokem na Gamblers Most (ti ale mají dva odložené zápasy k dobru). Na bronzové pozici jsou Inseminátors FC.

Do čela kanadského bodování poskočil Adam Koudelka (28+16) z Gamblers Most. Za ním je jeho spoluhráč Ladislav Kešner (23+21) a trojici nejlepších uzavírá Jakub Hruštinec z FC Jeptišky (16+17).

Nejlepšími střelci jsou aktuálně Adam Koudelka (28 gólů) před Ladislavem Kešnerem (23) a dvojicí Martin Boček z Inseminátors FC a Michal Broskovics z FC Katalánci SWAG (oba 20).

Těm, kdo góly připravují, vévodí Ladislav Kešner (21 asistencí) před svým spoluhráčem z Gamblers Most Davidem Mackem (18) a Jakubem Hruštincem (17).

Třemi nejlepšími gólmany ligy jsou po čtrnácti kolech Václav Šlégr z FC Jeptišky (průměr 2,44 obdrženého gólu na zápas) před Ondřejem Bírem z Gamblers Most (2,5) a Ondřejem Murckem z Hospody ULITA (2,6).

Příští víkend má před sebou liga sobotní patnácté kolo a nedělní domácí zápas proti Blanensku v rámci celostátní DRFG Superligy malého fotbalu.

Autor: Aleš Janeček

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516