Na mosteckém magistrátu je automat pro placení poplatků

14. březen 2016 | 23:35
Nový platební automat ve třetím patře mosteckého magistrátu. Foto: archiv Město MostNový platební automat ve třetím patře mosteckého magistrátu. Foto: archiv Město Most

Most - Ve třetím patře mosteckého magistrátu byl nainstalován nový automat, jehož prostřednictvím bude možné platit správní poplatky související s některými agendami odboru správních činností. Klienti úřadu jej budou moci využívat od pondělí 14. března 2016.

„Zpočátku by měl automat sloužit k zaplacení správního poplatku za evidenci vozidla, poplatky související se získáním nového řidičského oprávnění a poplatku za vydání povolení ke zvláštnímu užívání komunikace. Tyto platby lidé dosud vyřizovali v pokladně v přízemí magistrátu, což bylo časově náročné a často se zde tvořily fronty," informoval vedoucí odboru správních činností mosteckého magistrátu Jaroslav Mareš.

"Od nového systému si slibujeme úsporu času úředníků a zejména klientů, kteří jistě ocenění urychlení vyřízení jejich žádostí. Pokud se tento způsob platby osvědčí, zvážíme jeho rozšíření i na jiné agendy,“ dodal Jaroslav Mareš.

Automat bude fungovat tak, že po zvolení příslušného poplatku prostřednictvím dotykové obrazovky a případného zadání dalšího identifikačního údaje, jako je například rodné číslo nebo číslo jednací, bude klient vyzván k zaplacení.

Bude moci zaplatit v hotovosti, případně během několika dnů od spuštění nového systému i klasickou nebo bezdotykovou platební kartou. Poté obdrží potvrzení, které následně odevzdá příslušnému úředníku, jenž jeho žádost vyřizuje.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516