Mostečtí radní si rozdělili kompetence, odvolali redakční radu Mosteckých listů

18. prosinec 2014 | 21:02
Mostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.czMostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Personální rošáda v městských novinách i v městských organizacích. Mostečtí radní odvolávali a jmenovali členy redakční rady či představenstev společností.

Hlavně personálie měli na svém jednání radní města. Rozdělili si kompetence, proměnili redakční radu i odvolávali bývalé politiky z městských firem.

Marek Hrvol je náměstek primátora pro rozvoj, majetek a městské služby, Vladimíra Ilievová je náměstkyně primátora pro ekonomiku a majetkové účasti, Markéta Stará je náměstkyně primátora pro školství, kulturu, sociální věci, zdravotnictví a informatiku.

Radní dále odvolali z redakční rady Mosteckých listů Hanu Jeníčkovou, Luboše Pitína, Helenu Veverkovou, Karla Novotného, Libuši Hrdinovou, Jiřího Rumpíka a Alenu Sedláčkovou.

Naopak do redakční rady byli zvoleni Jan Paparega, Marek Hrvola, Vladimíra Ilievová, Markéta Stará, Vlastimil Vozka, Václav Hofmann a Alena Sedláčková.

Kromě toho radní Mostu dovolali členy představenstev Dopravního podniku, Hipodromu Most, Městského divadla, Mostecké bytové, Sportovní haly Most, Technických služeb. Současně jmenovali nové členy.

ČTĚTE:  Změny na mosteckém magistrátu. Končí tajemnice Jaroslava Boudová

Jan Paparega byl zvolen primátorem Mostu

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

Reakce po zrušení vyhlášky. Situace v litvínovském Janově se zhorší, tvrdí radnice

20/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Reakce na zrušení vyhlášky, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, nenechala na sebe dlouho čekat. S rozhodnutím Ústavního soudu na podnět ombudsmanky nesouhlasí vedení litvínovské radnice.


V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

V Litvínově zase mohou lidé sedět i mimo lavičky. Ombudsmanka Šabatová uspěla

15/7 / AKTUALITY / LITVÍNOV - Lidé v Litvínově opět mohou sedávat mimo lavičky. Vyhlášku města, která zakazovala sezení na zídkách a jiných místech, která nejsou k sezení určená, ústavní soud zrušil. Podle soudu sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.


Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

Zvrat v kauze. Za svá slova o uplácení Jiřímu Zelenkovi hrozí i vězení

13/7 / AKTUALITY / MOST - Na svá tvrzení v médiích může doplatit bývalý mostecký zastupitel a výrazná tvář Severočechů.cz Jiří Zelenka. K soudu doputovala obžaloba ve věci pomluvy.


Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

Jánský se vrací do Litvínova, Gula zůstává

11/7 / HC LITVÍNOV / LITVÍNOV - Po roce se do hokejového Litvínova vrací útočník Peter Jánský. Ten poslední sezónu strávil v prvoligovém Kladně.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516