Mostečtí radní si rozdělili kompetence, odvolali redakční radu Mosteckých listů

18. prosinec 2014 | 21:02
Mostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.czMostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Personální rošáda v městských novinách i v městských organizacích. Mostečtí radní odvolávali a jmenovali členy redakční rady či představenstev společností.

Hlavně personálie měli na svém jednání radní města. Rozdělili si kompetence, proměnili redakční radu i odvolávali bývalé politiky z městských firem.

Marek Hrvol je náměstek primátora pro rozvoj, majetek a městské služby, Vladimíra Ilievová je náměstkyně primátora pro ekonomiku a majetkové účasti, Markéta Stará je náměstkyně primátora pro školství, kulturu, sociální věci, zdravotnictví a informatiku.

Radní dále odvolali z redakční rady Mosteckých listů Hanu Jeníčkovou, Luboše Pitína, Helenu Veverkovou, Karla Novotného, Libuši Hrdinovou, Jiřího Rumpíka a Alenu Sedláčkovou.

Naopak do redakční rady byli zvoleni Jan Paparega, Marek Hrvola, Vladimíra Ilievová, Markéta Stará, Vlastimil Vozka, Václav Hofmann a Alena Sedláčková.

Kromě toho radní Mostu dovolali členy představenstev Dopravního podniku, Hipodromu Most, Městského divadla, Mostecké bytové, Sportovní haly Most, Technických služeb. Současně jmenovali nové členy.

ČTĚTE:  Změny na mosteckém magistrátu. Končí tajemnice Jaroslava Boudová

Jan Paparega byl zvolen primátorem Mostu

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

Jak bude vypadat nové Repre? Most vybírá projektanta kulturního domu

22/6 / AKTUALITY / MOST - Roky chátrající objekt kulturního domu v centru Mostu je zpět ve vlastnictví města. To vypsalo veřejnou zakázku pro projektanty a architekti. Mají nabídnout, za kolik vypracují projektovou dokumentaci modernizace objektu.


Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

Jiří Zelenka opustil Severočechy. Spojí se Bronislav Schwarz s Pitínem a Jeníčkovou?

22/6 / AKTUALITY / MOST - V uplynulých letech se dva nesmiřitelné tábory handrkovaly o zančku Severočeši.cz. Nyní se zdá, že se členové Sdružení Mostečané Mostu (SMM) znovu dají dohromady s lidmi okolo Bronislava Schwarze. Avšak Jiří Zelenka u toho už nechce být.


Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

Mostecká liga zažila čtyři zápasy malého fotbalu v jeden den

12/6 / SERVIS / MOST - Nedělní program DRFG Mostecké ligy sestával ze čtyř zápasů. Byť v tomto dni mělo být dle rozpisu odehráno celé jedenácté kolo, došlo v důsledku odložení, dohrávky a předehrávky ke kuriózní situaci, kdy se v jeden den hrály dva zápasy kola jedenáctého, jeden devátého a jeden třináctého.


V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

V Mostě se bude natáčet komediální seriál. Přihlaste se na casting

3/6 / AKTUALITY / MOST - Česká televize míří do Mostu se stejnojmenným komediálním seriálem Most. A i vy se můžete na stříbrném plátně objevit. Už 16. a 17. června se v mosteckém kulturním domě Repre odehrají konkurzy na komparz i epizodní role. Natáčet se začne už v srpnu 2017.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516