Mostečtí radní si rozdělili kompetence, odvolali redakční radu Mosteckých listů

18. prosinec 2014 | 21:02
Mostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.czMostecký magistrát. Foto: archiv MojeMostecko.cz

Most - Personální rošáda v městských novinách i v městských organizacích. Mostečtí radní odvolávali a jmenovali členy redakční rady či představenstev společností.

Hlavně personálie měli na svém jednání radní města. Rozdělili si kompetence, proměnili redakční radu i odvolávali bývalé politiky z městských firem.

Marek Hrvol je náměstek primátora pro rozvoj, majetek a městské služby, Vladimíra Ilievová je náměstkyně primátora pro ekonomiku a majetkové účasti, Markéta Stará je náměstkyně primátora pro školství, kulturu, sociální věci, zdravotnictví a informatiku.

Radní dále odvolali z redakční rady Mosteckých listů Hanu Jeníčkovou, Luboše Pitína, Helenu Veverkovou, Karla Novotného, Libuši Hrdinovou, Jiřího Rumpíka a Alenu Sedláčkovou.

Naopak do redakční rady byli zvoleni Jan Paparega, Marek Hrvola, Vladimíra Ilievová, Markéta Stará, Vlastimil Vozka, Václav Hofmann a Alena Sedláčková.

Kromě toho radní Mostu dovolali členy představenstev Dopravního podniku, Hipodromu Most, Městského divadla, Mostecké bytové, Sportovní haly Most, Technických služeb. Současně jmenovali nové členy.

ČTĚTE:  Změny na mosteckém magistrátu. Končí tajemnice Jaroslava Boudová

Jan Paparega byl zvolen primátorem Mostu

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516