Mostečtí fotbalisté ovládli derby s Ústím po gólech Veselinoviče a Avdiče

22. srpen 2014 | 21:10
Vít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czVít Razsyk. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L., Most - Třemi góly v řadě v podání bosenských hráčů Veselinoviče a Avdiče fotbalisté Baníku Most otočili nepříznivý vývoj pátečního (22.8.2014) severočeského derby druhé ligy na půdě Ústí nad Labem. Vítězství 3:1 posunulo Mostecké blíž ke středu tabulky, zatímco Ústečtí zůstávají i po čtyřech kolech bez výhry.

Diametrálně odlišné proto bylo hodnocení trenérů obou celků. Spokojenost panovala na straně Baníku Most, což dokládá pohled kouče Víta Raszyka. "Zápas jsme si užili a teď máme tři dny volna," usmíval se a netajil pozitivní pocity z výsledku.

"Proti Třinci v minulém duelu jsme hráli paradoxně lépe, než v Ústí, ale nebyly z toho body. Nyní si odvážíme důležité vítězství. Pokaždé se snažíme o útočný fotbal s řadou střel. Pokud navážeme na efektivitu z Ústí, nemusíme se ničeho bát," liboval si Vít Razsyk.

"Myslím, že jsme Ústí zaskočili natolik, že domácí nedokázali podržet míč. Naši hráči šli do soubojů i za cenu sebeobětování a měli jsme Mladena Veselinoviče, který dal dva góly. K tvrdosti, kterou druhá liga vyžaduje, přidal i útočnou kreativitu," dodal Raszyk.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

Muž v Mostě škrtil náhodnou chodkyni

16/8 / KRIMI / MOST - Těžko uvěřitelný případ se stal v Mostě. Muž tam v noci na neděli škrtil náhodnou chodkyni na sídlišti Výsluní.


Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

Hokejový Most nebude hrát ani druhou ligu. Co bude dál?

6/8 / AKTUALITY / MOST - S hokejovým klubem v Mostě to dopadlo neslavně. Po sestupu z WSM ligy nyní pronikly na světlo světa informace, že severočeský klub nebude hrát ani o patro níže ve druhé lize.


Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

Lipové ulici v Mostě se mají řidiči vyhnout. Začne rekonstrukce

3/8 / AKTUALITY / MOST - Prázdninové opravy pokračují. Tentokrát startuje rekonstrukce zastávky u Kahanu. Ta v Mostě uzavře v jednom směru část Lipové ulice. Přestože budou zajištěny objízdné trasy, magistrát radí řidičům, aby se tomuto úseku raději vyhnuli.


V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

V Mostě budou oblasti, kde úředníci nepřiznají nové doplatky na bydlení

28/7 / AKTUALITY / MOST - Mostecká radnice vymezí oblasti se zvýšeným výskytem sociálně nežádoucích jevů. V praxi to znamená, že v takto vymezených oblastech nebude možné přiznávat nové doplatky na bydlení, a neměli by se tam tudíž stěhovat další sociálně slabí.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeMostecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeMostecko.cz na Facebooku


Redakce MojeMostecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516